«Чорноморнафтогаз» очікує в 1 кв 2019р отримати перше рішення в рамках міжнародного позову до Росії

АТ «Чорноморнафтогаз», яке входить в структуру НАК «Нафтогаз України», очікує в першому кварталі 2019р отримати рішення міжнародного арбітражу щодо визнання Росію відповідальною за анексію Криму та тією стороною, яка має сплатити збитки українському державному підприємству.

Про це під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, повідомила голова правління АТ «Чорноморнафтогаз» Світлана Нєжнова.

«Рішення суду очікується в першому кварталі 2019 року… На першому етапі суд визначить тільки юрисдикцію та відповість на питання, чи винна Росія. На другому етапі судді перейдуть до підрахунку суми збитків… Збитки постійно ростуть, бо поки ми з вами розмовляємо Росія здійснює видобуток», - сказала Нєжнова.

За словами голови «Чорноморнафтогазу», сума позовних вимог становить $5 млрд, також слід врахувати $2 млрд пені і штрафів, розмір яких постійно зростає.

Як повідомлялося раніше, у вересні 2017р «Нафтогаз України» подав до Міжнародного трибуналу при Постійній палаті Третейського суду в Гаазі (Нідерланди) позов проти Росії з вимогою відшкодувати $5 млрд збитків, яких зазнала компанія в результаті незаконного захоплення Росією активів «Нафтогазу» в Криму.

14:30 / 20 вересня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події