«Чорноморнафтогаз» очікує в 1 кв 2019р отримати перше рішення в рамках міжнародного позову до Росії

АТ «Чорноморнафтогаз», яке входить в структуру НАК «Нафтогаз України», очікує в першому кварталі 2019р отримати рішення міжнародного арбітражу щодо визнання Росію відповідальною за анексію Криму та тією стороною, яка має сплатити збитки українському державному підприємству.

Про це під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, повідомила голова правління АТ «Чорноморнафтогаз» Світлана Нєжнова.

«Рішення суду очікується в першому кварталі 2019 року… На першому етапі суд визначить тільки юрисдикцію та відповість на питання, чи винна Росія. На другому етапі судді перейдуть до підрахунку суми збитків… Збитки постійно ростуть, бо поки ми з вами розмовляємо Росія здійснює видобуток», - сказала Нєжнова.

За словами голови «Чорноморнафтогазу», сума позовних вимог становить $5 млрд, також слід врахувати $2 млрд пені і штрафів, розмір яких постійно зростає.

Як повідомлялося раніше, у вересні 2017р «Нафтогаз України» подав до Міжнародного трибуналу при Постійній палаті Третейського суду в Гаазі (Нідерланди) позов проти Росії з вимогою відшкодувати $5 млрд збитків, яких зазнала компанія в результаті незаконного захоплення Росією активів «Нафтогазу» в Криму.

14:30 / 20 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події