«Чорноморнафтогаз» очікує в 1 кв 2019р отримати перше рішення в рамках міжнародного позову до Росії

АТ «Чорноморнафтогаз», яке входить в структуру НАК «Нафтогаз України», очікує в першому кварталі 2019р отримати рішення міжнародного арбітражу щодо визнання Росію відповідальною за анексію Криму та тією стороною, яка має сплатити збитки українському державному підприємству.

Про це під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, повідомила голова правління АТ «Чорноморнафтогаз» Світлана Нєжнова.

«Рішення суду очікується в першому кварталі 2019 року… На першому етапі суд визначить тільки юрисдикцію та відповість на питання, чи винна Росія. На другому етапі судді перейдуть до підрахунку суми збитків… Збитки постійно ростуть, бо поки ми з вами розмовляємо Росія здійснює видобуток», - сказала Нєжнова.

За словами голови «Чорноморнафтогазу», сума позовних вимог становить $5 млрд, також слід врахувати $2 млрд пені і штрафів, розмір яких постійно зростає.

Як повідомлялося раніше, у вересні 2017р «Нафтогаз України» подав до Міжнародного трибуналу при Постійній палаті Третейського суду в Гаазі (Нідерланди) позов проти Росії з вимогою відшкодувати $5 млрд збитків, яких зазнала компанія в результаті незаконного захоплення Росією активів «Нафтогазу» в Криму.

14:30 / 20 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події