Burisma розпочинає буріння ще чотирьох свердловин у Харківській та Дніпропетровській областях

Про EXPRO це стало відомо з повідомлення компанії.

«Ведуться підготовчі роботи і облаштування майданчиків, аби розпочати планове буріння ще 4 свердловин на Кубашівській площі, Рокитнянському родовищі, Пролетарському родовищі і на Журавлинській структурі Деркачівсько-Войтенівської ділянки (Харківська та Дніпропетровська області)», - говориться в повідомленні.

Зараз Burisma пройшла 3000 м буріння чергової похило-спрямованої свердловини №3 проектною глибиною 6200 м на Водянівському родовищі в Харківській області. Під час буріння використовується верстат Service King Manufacturing SK 3000.

«З середини лютого 2019 року ми пройшли вже більше 3000 м. Протягом наступних п’яти місяців ми сподіваємося отримати позитивний результат. У цьому році це буде не найглибша свердловина Групи. У березні ми розпочали буріння свердловини на Кубашівській площі. Її проектна глибина становить 6250 м. Буріння всіх свердловин буде проводитися із застосуванням безамбарного методу і технології зневоднення шламу за допомогою спеціального осушувача. Цей спосіб буріння відповідає кращим міжнародним екологічним стандартам», – говорить Генеральний директор Burisma Group Тарас Бурдейний.

«Свердловина на Никловицькому родовищі вже дала продукцію, але все ще знаходиться на стадії освоєння. Зараз завершується будівництво шлейфів. Інвестиційний план Групи на 2019 рік передбачає буріння 21 нової свердловини і на сьогодні Група слідує запланованому графіку», – зазначає Тарас Бурдейний.

Нагадаємо, компанія ТОВ «Нафтогазопромислова геологія» (керівник Олександр Ткачук, засновник кіпрська компанія ДІЛОРЕТІО ХОЛДІНГЗ ЛТД) одержало перемогу в першому електронному аукціоні Держгеонадр на нафтогазову ділянку в Полтавській області - Дубрівсько-Радченківська площа. Компанія запропонувала за лот 25,1 млн грн. «Нафтогазопромислова геологія» входить в пул компаній Burisma Group Миколи Злочевського. Конкуренцію за лот склала ПП «Оптима-ресурс»(засновник та керівник Юлія Гордієнко) запропонувала 17,5 млн грн. Строки  користування даної ділянки з метою промислової розробки та подальшим видобуванням нафти і газу - 20років. 

Довідка EXPRO:

Burisma Group об‘єднує низку видобувних та сервісних компаній в Україні та за кордоном, зокрема  -  «Еско-Північ», «Системойліженерінг», «Куб-Газ», «Перша українська газонафтова компанія», ПАРІ, «Надрагаз», «Нафтогазопромислова геологія».  Burisma Group у 2018р видобула 955 млн куб м газу (на 25 млн куб м (2,7%) більше ніж у 2017р). Видобуток конденсату зріс вдвічі до 72 тис т.

12:47 / 12 квітня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події