Burisma Group хоче придбати дві компанії, які володіють нафтогазовими спецдозволами на Харківщині

ТОВ «Системойлінженерінг», що входить до групи Burisma Group хоче придбати понад 50% ТОВ «Альба Ресурс» та ТОВ «Миронівкабудмонтаж», які володіють нафтогазовими спецдозволами на користування надрами що на Харківщині.

Питання надання дозволу на відповідні попередні висновки розглядається Антимонопольним комітетом України (АМКУ) 18 червня.

Нагадаємо у березні цього року «Альба-Ресурс» подала до реєстру ОВД наміри буріння 2 пошуково-розвідувальних свердловин №1 і №2, проектними глибинами 3350м і 4350м відповідно, на Південно-Медведівській площі.

Крім того, водночас з «Альба-Ресурс» і «Миронівкабудмонтаж» також опублікувала в реєстрі ОВД наміри з буріння пошукової свердловини № 1 на Південно-Хрестищенській площі проектною глибиною до 4150м.

Довідка ExPro:

ТОВ «Системойлінженерінг» - приватна українська газовидобувна компанія, що здійснює діяльність в галузі видобутку та реалізації вуглеводнів, володіє дозволом на користування надрами Водянівської площі та входить до групи компаній Burisma Group (кінцевим бенефіціарним власником є Микола Злочевський).

ТОВ «Альба Ресурс» (кінцевий бенефіціарний власник: Аркадій Гаєвський через компанію Дафресіон Сервісіз ЛТД (Кіпр) з статутним капіталом 13,2 млн грн) українське підприємство, що здійснює геологічне вивчення, дослідно-промислову розробку нафти, газу природного, конденсату, затвердження запасів ДКЗ України. Компанія володіє спеціальним дозволом на користування надрами №3965 від 13 січня 2011р на Південно-Медведівській площі, виданий терміном на 10р.

ТОВ «Миронівкабудмонтаж» - (кінцевий бенефіціарний власник: Аркадій Гаєвський через кіпрську компанію «Диморено Венчерз Лтд») українське підприємство, що здійснює геологічне вивчення, дослідно-промислову розробку нафти, газу природного, конденсату, затвердження запасів ДКЗ України. Компанія володіє спеціальним дозволом на користування надрами №3964 від 13 січня 2011р на Південно-Хрестищенській площі, виданий терміном до 10р.

16:29 / 18 червня 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події