ЄБРР обмежив для «Енергоатома» обсяг використання кредитних коштів на будівництво ЦСВЯП до $71 млн

Європейський банк реконструкції та розвитку обмежив НАЕК «Енергоатом» обсяг кредитних коштів у загальному розмірі $250 млн, які були залучені компанією для будівництва Центрального сховища відпрацьованого ядерного палива, до $71 млн у зв’язку із невисоким рівнем тарифу, за яким «Енергоатом» продає електроенергію в оптовий ринок України. Про це 12 липня повідомив президент «Енергоатома» Юрій Недашковський.

«Сьогодні через незадовільний рівень тарифу (54,03 коп./кВт-год – ред.),Європейський банк реконструкції та розвитку не дозволяє робити вибірку більше $71 млн із залученого кредиту з фондового ринку США у розмірі $250 млн на будівництво сховища. Ми отримали кошти, але ми не можемо ними користуватися», - сказав він.

За словами голови «Енергоатома», на сьогодні тариф не покриває значну частину витрат компанії та не дозволяє підвищити заробітну плату для працівників компанії, що веде до відтоку висококваліфікованих кадрів. «Тариф у розмірі 54 коп./кВт-год залишається критично дефіцитним і не покриває мінімально необхідні потреби», - заявив Недашковський.

15:00 / 16 липня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події