ЄБРР обмежив для «Енергоатома» обсяг використання кредитних коштів на будівництво ЦСВЯП до $71 млн

Європейський банк реконструкції та розвитку обмежив НАЕК «Енергоатом» обсяг кредитних коштів у загальному розмірі $250 млн, які були залучені компанією для будівництва Центрального сховища відпрацьованого ядерного палива, до $71 млн у зв’язку із невисоким рівнем тарифу, за яким «Енергоатом» продає електроенергію в оптовий ринок України. Про це 12 липня повідомив президент «Енергоатома» Юрій Недашковський.

«Сьогодні через незадовільний рівень тарифу (54,03 коп./кВт-год – ред.),Європейський банк реконструкції та розвитку не дозволяє робити вибірку більше $71 млн із залученого кредиту з фондового ринку США у розмірі $250 млн на будівництво сховища. Ми отримали кошти, але ми не можемо ними користуватися», - сказав він.

За словами голови «Енергоатома», на сьогодні тариф не покриває значну частину витрат компанії та не дозволяє підвищити заробітну плату для працівників компанії, що веде до відтоку висококваліфікованих кадрів. «Тариф у розмірі 54 коп./кВт-год залишається критично дефіцитним і не покриває мінімально необхідні потреби», - заявив Недашковський.

15:00 / 16 липня, 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події