«Арабський Енергетичний Альянс» зупинив видобуток

ТОВ «Арабський Енергетичний Альянс ЮЕЙ» зупинив видобуток газу на Білоусівсько-Чорнухинській площі в Полтавській області через призупинку дії спецдозволу з боку Державної служби геології та надр України. Перевірка компанії здійснювалася відповідно до річного плану державного Держгеонадр.

За словами представників компанії, всі недоліки і зауваження вже усунуто і на найближчому засіданні спеціалізованої комісії Держгеонадр буде розглянуто питання щодо відновлення дії ліцензії. В компанії очікую, що видобуток буде відновлено через тиждень. Разом з тим, «Арабський Енергетичний Альянс» використає вимушену зупинку для проведення ремонту компресорної станції, що позбавить необхідності зупинятися на ремонт у майбутньому. Компанія завчасно закупила необхідне обладнання на 3,5 млн грн. Повідомили в компанії.

До зупинки видобуток газу на родовищі складав близько 20 тис куб м на добу.

ТОВ «Арабський Енергетичний Альянс ЮЕЙ» веде розробку покладів Білоусівсько-Чорнухинської площі, всього 4 свердловини. Площа ділянки 108 кв км, запаси по категоріям C1+C2 становлять 3,3 млрд куб м газу 874 тис т конденсату. Глибина залягання продуктивних горизонтів 3 000 – 4 500 м.

Нагадаємо, що «Арабський енергетичний альянс ЮЕЙ» є правонаступником компанії Kuwait Energy Ukraine заснованої 2001р. Kuwait Energy була співвласником ТОВ «Бурова компанія «Рудіс» партнера «Укргазвидобування» по спільній діяльності, завершена діяльність в 2014р. Пізніше «Арабський енергетичний альянс» і «Укргазвидорбування» судилися за 232 млн грн.

10:00 / 27 липня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події