«Арабський Енергетичний Альянс» зупинив видобуток

ТОВ «Арабський Енергетичний Альянс ЮЕЙ» зупинив видобуток газу на Білоусівсько-Чорнухинській площі в Полтавській області через призупинку дії спецдозволу з боку Державної служби геології та надр України. Перевірка компанії здійснювалася відповідно до річного плану державного Держгеонадр.

За словами представників компанії, всі недоліки і зауваження вже усунуто і на найближчому засіданні спеціалізованої комісії Держгеонадр буде розглянуто питання щодо відновлення дії ліцензії. В компанії очікую, що видобуток буде відновлено через тиждень. Разом з тим, «Арабський Енергетичний Альянс» використає вимушену зупинку для проведення ремонту компресорної станції, що позбавить необхідності зупинятися на ремонт у майбутньому. Компанія завчасно закупила необхідне обладнання на 3,5 млн грн. Повідомили в компанії.

До зупинки видобуток газу на родовищі складав близько 20 тис куб м на добу.

ТОВ «Арабський Енергетичний Альянс ЮЕЙ» веде розробку покладів Білоусівсько-Чорнухинської площі, всього 4 свердловини. Площа ділянки 108 кв км, запаси по категоріям C1+C2 становлять 3,3 млрд куб м газу 874 тис т конденсату. Глибина залягання продуктивних горизонтів 3 000 – 4 500 м.

Нагадаємо, що «Арабський енергетичний альянс ЮЕЙ» є правонаступником компанії Kuwait Energy Ukraine заснованої 2001р. Kuwait Energy була співвласником ТОВ «Бурова компанія «Рудіс» партнера «Укргазвидобування» по спільній діяльності, завершена діяльність в 2014р. Пізніше «Арабський енергетичний альянс» і «Укргазвидорбування» судилися за 232 млн грн.

10:00 / 27 липня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події