АГТУ ініціювала запуск нової біржі для торгівлі газом – ТБ «Український хаб»

Асоціація «Газові Трейдери України» (АГТУ) ініціювала запуск нового майданчику електронних біржових торгів енергоресурсами – Товарна біржа «Український хаб». Про це повідомляє прес-служба АГТУ.

На ТБ «Український Хаб» планується проводити торги по секціях «Природний газ», «Скраплений газ» та «Нафтопродукти».

За повідомленням АГТУ, на біржі в тестовому режимі вже двічі (15 та 23 жовтня 2020р) були проведені біржові торги природнім газом.

Ознайомитись з правилами біржових торгів та пройти акредитацію можна за посиланням.

На новій платформі учасники біржових торгів отримують:

  • Доступ до сучасної електронної торгової платформи на основі Програмного продукту, де активно розвивається інститут брокерства;
  • Спрощений доступ до автоматизованої електронної торгової системи, який забезпечує більш ефективну торгівлю для всіх учасників біржі;
  • Актуальну ринкову інформацію та консультацію висококваліфікованих спеціалістів з досвідом роботи більш 5 років;
  • Відпрацьовані біржові механізми торгів, які дозволяють учасникам торгів мінімізувати фінансові та виробничі ризики пов'язані з придбанням або реалізацією сировинних та паливно-енергетичних ресурсів.

«З активним розвитком ринку газу в Україні, його лібералізацією, розширенням географії та кількості учасників, - рішенням Асоціації стало підтримання ініціативи нової біржової платформи на яку існує запит у трейдерів, де б паралельно з нині діючими біржами створювався альтернативний індикатив ціни, вдосконалювалися б правила біржової торгівлі і, таким чином, ми прийшли б до ліквідності біржових майданчиків. Ми очікуємо, що обсяги продажу газу через біржові майданчики в найближчі роки збільшаться, тому сьогодні треба запускати всі конкурентні продукти, опції, які будуть затребувані ринком: спот, балансування і т.д. Головна ціль до якої ми всі маємо прагнути – це створення східно-європейського газового хабу в Україні», - прокоментував запуск біржі Президент АГТУ Андрій Мизовець.

09:30 / 27 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події