KPMG розроблятиме Енергетичну стратегію України 2050

Аудиторська компанія KPMG, що входить до Великої четвірки підприємств, що надають аудиторські та консультаційні послуги, працюватиме над розробкою Енергетичної стратегії України 2050, яка охоплюватиме декарбонізацію, енергетичні ринки, інвестиційний клімат та забезпечення потреб населення.

Про це повідомив прес-центр компанії.

«Впродовж 9 місяців проєктна команда експертів з практики енергетики та природних ресурсів і практики стратегії та операційних покращень KPMG в Україні працюватиме над розробкою довгострокової стратегії розвитку енергетичного сектора», - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в KPMG, компанію було обрано для розроблення стратегії в ході консультації з Урядом Великої Британії, який був залучений до обговорення Міністерством енергетики України.

Замовниками цього проекту є Міністерство економіки та Міністерство енергетики.

«Ми дуже пишаємося тим, що KPMG в Україні стає учасником розробки важливого для країни стратегічного документу, – коментує Андрій Тимошенко, директор, керівник практики стратегії та операційних покращень KPMG в Україні.

Зокрема, в компанії зазначили, що тенденції, що були окреслені в стратегії на 2035р, яка була розроблена в 2017р, змінилися.

«Ми вважаємо, що перегляд енергетичної стратегії України є доречним та своєчасним та раді долучитися до цього процесу», - додали в KPMG.

Довідка ExPro, міжнародна мережа компаній, що надають аудиторські та консультаційні послуги, що входять до складу KPMG International, в 150-ти країнах світу. В Україні компанія почала свою діяльність в 1992р. KPMG входить до Великої четвірки аудиторів, разом з Deloitte, Ernst & Young та PwC. В 2020р дохід компанії склав $29,22 млрд. Представництво компанії в Україні за цей період отримало 552 млн грн доходу.

17:09 / 29 липня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події