Zhongman поставить мобільні бурові для «Укргазвидобування» на 351 млн грн

2 жовтня був оголошений переможець тендеру від АТ «Укргазвидобування», на закупівлю 5 мобільних бурових установок, вантажопідйомністю 125 тонн. Очікувана сума тендеру складала 434 млн грн (з ПДВ). Строк поставки установок розрахований протягом 300 днів з дати укладання договору. Для «Укргазвидобування» це перша закупівля мобільних бурових установок у цьому році.

В аукціоні приймали участь 4 китайські компанії: Sichuan Honghua Petroleum Equipment Co. Ltd; Zhongman Petroleum and Natural Gas Group Corp., Ltd; China Petroleum Technology & Development Corporation; Yantai Jereh Petroleum Equipment & Tecgnologies Co Ltd, а також кіпрська компанія Redditizio Limited. Після проведення аукціону, та протоколу розкриття, першим претендентом на перемогу було Sichuan Honghua Petroleum Equipment, але цій компанії було відмовлено через не відповідність вимогам у документації. Наступним претендентом була компанія Zhongman Petroleum and Natural Gas Group, яка і перемогла з найкращою пропозицією 351 млн грн (з ПДВ).

15:22 / 2 жовтня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події