Zhongman поставить мобільні бурові для «Укргазвидобування» на 351 млн грн

2 жовтня був оголошений переможець тендеру від АТ «Укргазвидобування», на закупівлю 5 мобільних бурових установок, вантажопідйомністю 125 тонн. Очікувана сума тендеру складала 434 млн грн (з ПДВ). Строк поставки установок розрахований протягом 300 днів з дати укладання договору. Для «Укргазвидобування» це перша закупівля мобільних бурових установок у цьому році.

В аукціоні приймали участь 4 китайські компанії: Sichuan Honghua Petroleum Equipment Co. Ltd; Zhongman Petroleum and Natural Gas Group Corp., Ltd; China Petroleum Technology & Development Corporation; Yantai Jereh Petroleum Equipment & Tecgnologies Co Ltd, а також кіпрська компанія Redditizio Limited. Після проведення аукціону, та протоколу розкриття, першим претендентом на перемогу було Sichuan Honghua Petroleum Equipment, але цій компанії було відмовлено через не відповідність вимогам у документації. Наступним претендентом була компанія Zhongman Petroleum and Natural Gas Group, яка і перемогла з найкращою пропозицією 351 млн грн (з ПДВ).

15:22 / 2 жовтня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події