«Західнадрасервіс» пробурили нову свердловину на Бистрицькій площі

ТОВ «Західнадрасервіс» завершила буріння свердловини №5 на Бистрицькій площі. Глибина свердловини 1 500 м. Зараз проводиться дослідження свердловини. Буровим підрядником виступила компанія БК «Горизонти». Буріння проводилося мобільним верстатом IDECO. За словами директора БК «Горизонти» Степана Козицького, це вже 6 пробурена свердловина з початку року.

Довідка: ТОВ «Західнадрасервіс» (належить Зиновію Козицькому) найбільша приватна газовидобувна компанія Західної України. Разом з іншими афілійованими компаніями («Нордік», «Горизонти», «Прикарпатська енергетична компанія» та «Геологічне бюро «Львів») у вересні 2018р видобуток природного газу досяг 10,7 млy куб м, у 2,5 рази більше ніж у вересні 2017р. «Західнадрасервіс» володіє активами у Львівській та Івано-Франківській областях. Компанія проводить геолого-розвідувальні роботи на Мостище-Крехівській, Гаврилівській та Бистрицькій газових площах. Крім цього, компанія має спільну діяльність з чеською MND на 5 ліцензійних ділянках (210 кв км), всі в Західній Україні.

ТОВ «Бурова компанія Горизонти» (м.Львів) оперує двома буровими установками: IDECO SBS DIR-806, вантажопідйомністю 160 т (Австрія) та Cardwell 200C, 125 т (США), а також установкою для капітального ремонту свердловин А-50 вантажопідйомністю 50 т. Компанія може виконувати роботи по будівництву свердловини «під ключ» глибиною до 3 500 м.

Коментує віконроб БК «Горизонти» - Юрій Копач:

11:12 / 4 жовтня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події