«Західнадрасервіс» пробурили нову свердловину на Бистрицькій площі

ТОВ «Західнадрасервіс» завершила буріння свердловини №5 на Бистрицькій площі. Глибина свердловини 1 500 м. Зараз проводиться дослідження свердловини. Буровим підрядником виступила компанія БК «Горизонти». Буріння проводилося мобільним верстатом IDECO. За словами директора БК «Горизонти» Степана Козицького, це вже 6 пробурена свердловина з початку року.

Довідка: ТОВ «Західнадрасервіс» (належить Зиновію Козицькому) найбільша приватна газовидобувна компанія Західної України. Разом з іншими афілійованими компаніями («Нордік», «Горизонти», «Прикарпатська енергетична компанія» та «Геологічне бюро «Львів») у вересні 2018р видобуток природного газу досяг 10,7 млy куб м, у 2,5 рази більше ніж у вересні 2017р. «Західнадрасервіс» володіє активами у Львівській та Івано-Франківській областях. Компанія проводить геолого-розвідувальні роботи на Мостище-Крехівській, Гаврилівській та Бистрицькій газових площах. Крім цього, компанія має спільну діяльність з чеською MND на 5 ліцензійних ділянках (210 кв км), всі в Західній Україні.

ТОВ «Бурова компанія Горизонти» (м.Львів) оперує двома буровими установками: IDECO SBS DIR-806, вантажопідйомністю 160 т (Австрія) та Cardwell 200C, 125 т (США), а також установкою для капітального ремонту свердловин А-50 вантажопідйомністю 50 т. Компанія може виконувати роботи по будівництву свердловини «під ключ» глибиною до 3 500 м.

Коментує віконроб БК «Горизонти» - Юрій Копач:

11:12 / 4 жовтня, 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події