Весь Азербайджан залишився без світла в результаті аварії на Мінгечевірскій ГЕС

В ніч з 2 на 3 липня в результаті аномальної спеки вийшов з ладу трансформатор на Мінгечевірській ГЕС, яка фактично забезпечує весь Азербайджан електроенергією. В результаті аварії вся країна тимчасово залишалась без світла. Про це повідомило Міністерство енергетики Азербайджану.

«Основною причиною аварії, що сталася в ніч з 2 на 3 липня, за первинною оцінкою, стало розмикання на основній вузловій підстанції в Мінгечевирі», - повідомили в міністерстві, додавши, що 2 липня температура навколишнього середовища перевищувала 40 градусів Цельсія.

Станом на 3 липня робота всіх 8 гідроагрегатів станції була зупинена. Станом на ранок 3 липня,  енергопостачання Баку було вже повністю відновлено та регіонів країни - частково. Для покриття дефіциту електроенергії країна імпортувала енергію з Росії та Грузії.

Мінгечевірска ГЕС була введена в експлуатацію в 1954р. Через рік була введена в експлуатацію менш потужна Варваринська ГЕС, яка розташована на 14 км нижче за течією річки Кура. Разом станції утворюють Мінгечевірский каскад ГЕС. Потужність Мінгечевірської ГЕС після реконструкції 2018 року збільшено з 284 до 424 МВт.

15:45 / 4 липня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події