Весь Азербайджан залишився без світла в результаті аварії на Мінгечевірскій ГЕС

В ніч з 2 на 3 липня в результаті аномальної спеки вийшов з ладу трансформатор на Мінгечевірській ГЕС, яка фактично забезпечує весь Азербайджан електроенергією. В результаті аварії вся країна тимчасово залишалась без світла. Про це повідомило Міністерство енергетики Азербайджану.

«Основною причиною аварії, що сталася в ніч з 2 на 3 липня, за первинною оцінкою, стало розмикання на основній вузловій підстанції в Мінгечевирі», - повідомили в міністерстві, додавши, що 2 липня температура навколишнього середовища перевищувала 40 градусів Цельсія.

Станом на 3 липня робота всіх 8 гідроагрегатів станції була зупинена. Станом на ранок 3 липня,  енергопостачання Баку було вже повністю відновлено та регіонів країни - частково. Для покриття дефіциту електроенергії країна імпортувала енергію з Росії та Грузії.

Мінгечевірска ГЕС була введена в експлуатацію в 1954р. Через рік була введена в експлуатацію менш потужна Варваринська ГЕС, яка розташована на 14 км нижче за течією річки Кура. Разом станції утворюють Мінгечевірский каскад ГЕС. Потужність Мінгечевірської ГЕС після реконструкції 2018 року збільшено з 284 до 424 МВт.

15:45 / 4 липня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події