В Лондоні керівник Держгеонадр Олег Кирилюк представив 7 нафтогазових ділянок для міжнародних компаній

Сьогодні, 29 січня в рамках Українського форуму з розвідки та видобутку природного газу, який проходить в Лондоні (Великобританія) керівник Державної служби геології та надр України Олег Кирилюк пресдставив міжнародним видобувним копамніям 7 нафтогазових ділянок.

«Сьогодні офіційно Держгеонадра оголошують ІІ раунд електронних нафтогазових аукціонів, які можна буде придбати через систему ProZorro. Це 7 ділянок, які розташовані в п’яти областях. Територія з покладами складає більше 2 тисяч кв км, а прогнозовані ресурси більше 2 млрд куб м газу. Початкова ціна 7 спеціальних дозволів майже $2 млн», - заявив Олег Кирилюк.

Держгеонадра оголосила дані про такі ділянки:

Добренська, Північно-Єфремівська - Харківська область,

Кадобнянська – Івано-Франківська область,

Дрогобицька – Львівська область,

Калюжна-1 – Сумська область,

Ополонівська -1 та Оленіввська-2 – Чернігівська область.

Також Кирилюк додав, що загалом на 2019р Держгеонадра планує виставити 30 нафтогазових ділянок з початковою ціною лотів $50 млн та прогонозованими ресурсами, які складають 130 млрд куб м газу і площею в 5 000 кв км. Завдяки рішенням Уряду 6 грудня в Україні стартували перші електронні нафтогазові аукціони. На яких було виставлено 10 ділянок надр з ресурсною базою вуглеводнів в 90 млрд куб м. Нагадаємо, восени 2018 року було погоджено на законодавчому рівні, що з 1 січня 2019 року в Україні всі ділянки надр будуть надаватись виключно на конкурсній основі через систему відкритих електронних торгів «Прозоро.Продажі».

На заході були пристутні як українські, так й міжнародні видобувні компанії такі як: Shell, ExxonMobil, INA, Arawak,Erenco, MOL, Sand Hill, Trident Acquisitions. А також сервісні компанії Baker Hughes, Halliburton, Schlumberger, Viking International та SOCAR AQS.

15:12 / 29 січня 2019

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події