«Київгаз» інвестував в реконструкцію головного газорегуляторного пункту 53 млн грн

За два роки АТ «Київгаз» інвестував в повну перебудову головного газорегуляторного пункту №6, який забезпечує безперебійний розподіл газу 40% жителів правобережних районів столиці понад 53 млн гривень.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

За новим проектом, на ГГРП №6, який розташований на проспекті Степана Бандери, 5а, оновили технологічне обладнання та комунікації, встановили сучасну електронну систему телеметрії, яка дозволяє контролювати роботу обладнання дистанційно.

Завдяки повному оновленню обладнання пропускна спроможність ГГРП №6 зросла з 125 тис. кубометрів на годину до понад 307 тис. кубометрів на годину. Це підвищить якість і надійність доставки газу клієнтам Оболонського, Подільського, Голосіївського, Святошинського, Шевченківського, Печерського та Солом‘янського районів столиці та дозволить приєднати до мережі нові житлові комплекси та підприємства.

«Ми системно оновлюємо газові мережі Києва, роблячи їх більш надійними та сучасними. Усі проєкти реалізуємо відповідно до Інвестиційної програми компанії та Плану розвитку. Під час розробки проєкту реконструкції ГГРП, ми насамперед керувалися потребою зробити його економним і надійним в обслуговуванні та здатним безперебійно забезпечувати доставку газу нашим нинішнім і майбутнім клієнтам. Адже пропускна спроможність реконструйованого ГГРП розрахована на сучасний Київ та його розвиток у майбутньому», – пояснює заступник голови правління з виробничих питань – головний інженер Андрій Лях.

У ході реконструкції до будівлі головного газорегуляторного пункту проклали новий газопровід середнього тиску діаметром 700 мм із дев’ятьма лініями редукування: шість із них розподіляють газ до комунально-побутових і промислових підприємств і три – до станції теплопостачання №2 (раніше ТЕЦ-2).

На газопроводах установили дев’ять нових компактних і простих в обслуговуванні регуляторів тиску італійського виробника газового обладнання. Крім того, на ГГРП №6 замінили 52 крани різного виду, 146 метрів сталевих труб, установили 26 манометрів, замінили технологічне обладнання в приміщенні та оновили саме приміщення.

Необхідність реконструкції головного газорегуляторного пункту №6, який введений в експлуатацію в 1963р, була спричинена застарілим та зношеним обладнанням. Воно потребувало частого ремонту та значних фінансових витрат, адже більшість запчастин вже давно перестали виготовляти. Крім того, при його проектуванні у 60-х роках не врахували перспективне збільшення навантаження, яке виникло зокрема й через активну забудову Києва.

З цих причин об’єкт був неспроможний справлятися зі щораз більшими потребами киян. ГГРП №6 – один із шести головних газорегуляторних пунктів Києва, які обслуговує «Київгаз».

Їхня основна функція – знижувати вхідний тиск природного газу до заданого рівня й підтримувати його в розподільних газопроводах. ГГРП №6 є одним із основних елементів у кільцюванні газотранспортної системи Києва, вузловою точкою Оболонського району.

Саме тому важливо, щоби його технологічне оснащення відповідало передбачуваним навантаженням.

16:58 / 23 жовтня 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події