Укртрансгаз виплатив 1,47 млрд грн боргу Еру Трейдінг

АТ «Укртрансгаз» повністю погасив заборгованість за поставлений газ у розмірі 1,47 млрд грн перед ТОВ «Еру Трейдінг». Про це йдеться у повідомленні «Укртрансгазу».

«Укртрансгаз» виплатив постачальнику газу 1,47 млрд грн боргу за договором про реструктуризацію заборгованості за вже поставлене паливо для виробничо-технологічних витрат. «Еру Трейдінг», в свою чергу, списав штрафні санкції та підтвердив відсутність підстав для претензії, поданої Корпорацією Приватних Закордонних Інвестицій (Overseas Private Investment Corporation, OPIC) про врегулювання збитків до Уряду України.

Таким чином, «Укртрансгаз» та «Еру Трейдінг» наразі не мають спорів і вважають взаємні зобов’язання виконаними в повному обсязі.

10:03 / 18 липня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події