«Укргазвидобування» замовила інженерні послуги по супроводу доліт на 198 млн грн

17 вересня АТ «Укргазвидобування» провело аукціон з тендеру (6 лотів) сервісних послуг по інженерному супроводу бурових доліт. Перед початком аукціону, очікувана вартість всіх лотів дорівнювала 198 млн грн (з ПДВ). Строк виконання сервісних послуг розрахований до 30 червня 2019р. Тендер складається з 6 лотів:

Лот №1 Очікувана вартість 27 млн грн – Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт в свердловинах Мелихівського ГКР.

Лот №2 Очікувана вартість 26 млн грн – Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт в свердловинах Ланнівського ГКР.

Лот №3 Очікувана вартість 20 млн грн – Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт в свердловинах Гадяцького НГКР.

Лот №4 Очікувана вартість 27 млн грн – Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт в свердловинах Машівського ГКР.

Лот №5 Очікувана вартість 46 млн грн – Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт в свердловинах Краснокутського ГКР.

Лот № 6 Очікувана вартість 51 млн грн – Сервісні послуги по інженерному супроводу бурових доліт в свердловинах Комишнянського ГКР.

Після проведення аукціону з кожного лоту, були оголошенні претенденти з найкращими пропозиціями по ціні. Перемогу у двох лотах, здобули компанії ТОВ «Сміт Сервісез Юкрейн» (керівник Козьмін Роман Дмитрович) та ТОВ «Денімекс Юкрейн» (керівник Садович Володомир Анатолійович). Ще по одному лоту дісталися ТОВ «Техноальянсінвест» (керівник Пересада Сергій Вікторович) та ТОВ «Ді-Пі Сервіс» (керівник Головчак Тарас Іванович). Всі компанії поки що очікують остаточного рішення, щодо офіційного оголошення переможців.

18:08 / 17 вересня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події