«Укргазвидобування» оцінює ресурси газу на шельфі Чорного моря у розмірі 2 трлн куб м

АТ «Укргазвидобування», найбільша газовидобувна компанія України, оцінює ресурси природного газу, які залягають на шельфі Чорного моря, враховуючи акваторію навколо анексованого Криму, у розмірі 2 трлн куб м. Про це під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, повідомив директор з питань геології «Укргазвидобування» Мирон Фірман.

«Ми оцінюємо ресурси газу у розмірі 2 трл куб м», - сказав він, додавши, що одним із стимулів для діяльності компанії на шельфі є складнощі з отриманням ліцензій на видобуток газу на континентальній території.

За словами директора з питанб геології, "Укргазвидобування" планує здійснювати розвідку та видобуток на 5 ділянках, які знаходяться в акваторії Чорного моря, яка підконтрольна Україні.

"Всі ці ділянки є перспективними, за нашими даними, вони можуть містити близько 300 млрд куб м ресурсів газу, економічно рентабельних запасів звичайно буде менше", - повідомив Мирон Фірман.  

Також він зазначив, що компанія планує брати участь в аукціонах, які були анонсовані Державною службою геології та надр України, та на які будуть винесені спецдозволи на розвідку та видобуток на шельфі.

«Ми плануємо створити в Одесі окремий підрозділ для кращої організації робіт на шельфі», - додав топ-менеджер «Укргазвидобування».

13:02 / 20 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події