«Укргазвидобування» оцінює ресурси газу на шельфі Чорного моря у розмірі 2 трлн куб м

АТ «Укргазвидобування», найбільша газовидобувна компанія України, оцінює ресурси природного газу, які залягають на шельфі Чорного моря, враховуючи акваторію навколо анексованого Криму, у розмірі 2 трлн куб м. Про це під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, повідомив директор з питань геології «Укргазвидобування» Мирон Фірман.

«Ми оцінюємо ресурси газу у розмірі 2 трл куб м», - сказав він, додавши, що одним із стимулів для діяльності компанії на шельфі є складнощі з отриманням ліцензій на видобуток газу на континентальній території.

За словами директора з питанб геології, "Укргазвидобування" планує здійснювати розвідку та видобуток на 5 ділянках, які знаходяться в акваторії Чорного моря, яка підконтрольна Україні.

"Всі ці ділянки є перспективними, за нашими даними, вони можуть містити близько 300 млрд куб м ресурсів газу, економічно рентабельних запасів звичайно буде менше", - повідомив Мирон Фірман.  

Також він зазначив, що компанія планує брати участь в аукціонах, які були анонсовані Державною службою геології та надр України, та на які будуть винесені спецдозволи на розвідку та видобуток на шельфі.

«Ми плануємо створити в Одесі окремий підрозділ для кращої організації робіт на шельфі», - додав топ-менеджер «Укргазвидобування».

13:02 / 20 вересня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події