«Укргазвидобування» оцінює ресурси газу на шельфі Чорного моря у розмірі 2 трлн куб м

АТ «Укргазвидобування», найбільша газовидобувна компанія України, оцінює ресурси природного газу, які залягають на шельфі Чорного моря, враховуючи акваторію навколо анексованого Криму, у розмірі 2 трлн куб м. Про це під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, повідомив директор з питань геології «Укргазвидобування» Мирон Фірман.

«Ми оцінюємо ресурси газу у розмірі 2 трл куб м», - сказав він, додавши, що одним із стимулів для діяльності компанії на шельфі є складнощі з отриманням ліцензій на видобуток газу на континентальній території.

За словами директора з питанб геології, "Укргазвидобування" планує здійснювати розвідку та видобуток на 5 ділянках, які знаходяться в акваторії Чорного моря, яка підконтрольна Україні.

"Всі ці ділянки є перспективними, за нашими даними, вони можуть містити близько 300 млрд куб м ресурсів газу, економічно рентабельних запасів звичайно буде менше", - повідомив Мирон Фірман.  

Також він зазначив, що компанія планує брати участь в аукціонах, які були анонсовані Державною службою геології та надр України, та на які будуть винесені спецдозволи на розвідку та видобуток на шельфі.

«Ми плануємо створити в Одесі окремий підрозділ для кращої організації робіт на шельфі», - додав топ-менеджер «Укргазвидобування».

13:02 / 20 вересня, 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події