«Укренерго» забезпечило достатній рівень первинних резервів для інтеграції в ENTSO-E

ПрАТ «НЕК «Укренерго» забезпечило достатній рівень забезпечення первинними резервами, близько 200 МВт, для інтеграції української енергетичної системи з європейською ENTSO-E.

Про це повідомив Голова правління «НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький під час прес-конференції 29 квітня.

«За результатами 2020р сертифіковано достатній обсяг резервів на ринку допоміжних послуг, який дозволяє покрити всі наші потреби, як системного оператора. Окремий предмет гордості, це 197 МВт найшвидших та найбільш якісних резервів, первинних резервів…Фактично ми вже зараз виконали критерій по первинним резервам для приєднання до європейської енергосистеми», - зазначив Кудрицький.

Також Кудрицький вказав, що раніше недостатність такого швидкодіючого резерву могла бути однією з причин для затримки чи ускладнення приєднання до ENTSO-E.

17:15 / 29 квітня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події