Україна має 9,4 трлн куб м ресурсів сланцевого газу – «Укрнаукагеоцентр»

В надрах України знаходиться біля 9,4 трлн куб м ресурсів нетрадиційного сланцевого газу. Про це під час міжнародної конференції Odesa Offshore Conference 2018, яка присвячена перспективам видобутку вуглеводнів на шельфі Чорного моря, повідомив заступник директора ДП «Укрнаукагеоцентр» НАК «Надра України» Олег Голуб.

«Ми можемо стверджувати, що сланцевий газ в надрах України є. За оцінками наших спеціалістів, його ресурси складають понад 9,4 трлн куб м. Це дуже значний потенціал», - сказав він. За словами Олега Голуба, українським компаніям слід звернути увагу на видобуток сланцевого газу, ДП «Укрнаукагеоцентр» бачить значну перспективу у такому видобутку.

13:30 / 20 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події