УЕБ запустила нову торгову платформу для укладання угод на OTC ринку

07 вересня 2018 року ТБ «Українська енергетична біржа» запустила нову інформаційну торгову платформу для укладання угод на OTC ринку. Перша угода була укладена Полтавською газонафтовою компанією, обсяг реалізації склав 500 тис. м. куб, ресурс серпня.

«В тестовому режимі ми запустили ОТС платформу 10 липня 2018 року та за цей час навчили працювати в ній понад 120 компаній. Ця платформа є прикладом запровадження в Україні найкращих практик торгівлі природнім газом, які вже десятиліттями працюють в країнах ЄС. ОТС платформа допоможе створити новий ціновий індикатив на природній газ, та згодом розробити індекс цін на природній газ, який буде базуватись на біржових та ОТС угодах. Все це робиться з метою зробити ринок прозорішим і тому ми безкоштовно надаємо доступ до ОТС платформи всім нашим клієнтам. ОТС платформа є першим кроком до запровадження повноцінного добового балансування, після введення в експлуатацію інформаційної платформи АТ "Укртарнсгаз", біржа зможе запровадити повноцінну роботу торгової платформи на ринку добового балансування." – зазначив Генеральний директор ТБ «УЕБ» Олександр Коваленко.

«Для нас це ще один зручний канал продажів природнього газу, який дозволяє ефективно комунікувати з клієнтами та продавати ресурс за справедливою ціною. Ми й надали будемо проводити класичні аукціони на біржі, а поміж ними - пропонувати ресурс з премією до аукціону на інформаційній платформі, щоб задовольнити попит для всіх бажаючих. Завдяки такій платформі ми завжди будемо залишатись в контакті з ринком та розуміти справедливу ринкову ціну»,  – зазначив директор комерційного департаменту ПГНК,  Андрій Довганюк.

17:43 / 7 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події