УЕБ запустила нову торгову платформу для укладання угод на OTC ринку

07 вересня 2018 року ТБ «Українська енергетична біржа» запустила нову інформаційну торгову платформу для укладання угод на OTC ринку. Перша угода була укладена Полтавською газонафтовою компанією, обсяг реалізації склав 500 тис. м. куб, ресурс серпня.

«В тестовому режимі ми запустили ОТС платформу 10 липня 2018 року та за цей час навчили працювати в ній понад 120 компаній. Ця платформа є прикладом запровадження в Україні найкращих практик торгівлі природнім газом, які вже десятиліттями працюють в країнах ЄС. ОТС платформа допоможе створити новий ціновий індикатив на природній газ, та згодом розробити індекс цін на природній газ, який буде базуватись на біржових та ОТС угодах. Все це робиться з метою зробити ринок прозорішим і тому ми безкоштовно надаємо доступ до ОТС платформи всім нашим клієнтам. ОТС платформа є першим кроком до запровадження повноцінного добового балансування, після введення в експлуатацію інформаційної платформи АТ "Укртарнсгаз", біржа зможе запровадити повноцінну роботу торгової платформи на ринку добового балансування." – зазначив Генеральний директор ТБ «УЕБ» Олександр Коваленко.

«Для нас це ще один зручний канал продажів природнього газу, який дозволяє ефективно комунікувати з клієнтами та продавати ресурс за справедливою ціною. Ми й надали будемо проводити класичні аукціони на біржі, а поміж ними - пропонувати ресурс з премією до аукціону на інформаційній платформі, щоб задовольнити попит для всіх бажаючих. Завдяки такій платформі ми завжди будемо залишатись в контакті з ринком та розуміти справедливу ринкову ціну»,  – зазначив директор комерційного департаменту ПГНК,  Андрій Довганюк.

17:43 / 7 вересня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події