«СТІМ Технолоджи» поставить запасні частини до КРС для «Укргазвидобування»

25 вересня ТОВ «СТІМ Технолоджи» (керівник Ігор Стасюк) уклали договір з АТ «Укргазвидобуванням», на суму 160 млн грн (з ПДВ), на поставку запасних частин до установок КРС. Тендер складається з 22 комплектів різного обладнання, із загальною кількістю 2577 штук. Для кожного обладнання є свій строк поставки. Найбільший строк поставки розрахований протягом 490 днів, з моменту підписання договору. Загалом на тендер претендували три компанії: ТОВ «СТІМ Технолоджи», ТОВ «Денімекс Юкрейн» та ТОВ «Укрпром технології».

У березні цього року, «Укргазвидобування» вже оголошувала тендер на закупівлю запасних частин до установок КРС, з обсягом обладнання 2771 штук. Тоді переможцем стала румунська компанія ТОВ «SC Evdanco OGC SRL», з пропозицією 54 млн грн.

16:06 / 26 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події