«СТІМ Технолоджи» поставить запасні частини до КРС для «Укргазвидобування»

25 вересня ТОВ «СТІМ Технолоджи» (керівник Ігор Стасюк) уклали договір з АТ «Укргазвидобуванням», на суму 160 млн грн (з ПДВ), на поставку запасних частин до установок КРС. Тендер складається з 22 комплектів різного обладнання, із загальною кількістю 2577 штук. Для кожного обладнання є свій строк поставки. Найбільший строк поставки розрахований протягом 490 днів, з моменту підписання договору. Загалом на тендер претендували три компанії: ТОВ «СТІМ Технолоджи», ТОВ «Денімекс Юкрейн» та ТОВ «Укрпром технології».

У березні цього року, «Укргазвидобування» вже оголошувала тендер на закупівлю запасних частин до установок КРС, з обсягом обладнання 2771 штук. Тоді переможцем стала румунська компанія ТОВ «SC Evdanco OGC SRL», з пропозицією 54 млн грн.

16:06 / 26 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події