ПГНК лідирує з продажом газу на УЕБ у жовтні

В першій половині жовтня СП «Полтавська газонафтова компанія» (ПГНК) реалізувала більше 10 млн. куб. м. газу. Про це говориться в повідомленні «Української енергетичної біржі».

9 та 12 жовтня компанія реалізувала ресурс жовтня обсягом 0,6 та 2,7 млн. м. куб відповідно, ще 3,7 млн. м. куб. ресурсу листопада було реалізовано 12 жовтня. Сприятлива тенденція продовжилась і поточного тижня. На торги 16 жовтня було виставлено 3,5 млн. м. куб. жовтневого ресурсу та 2 млн. м. куб. ресурсу листопада; реалізовано 2,35 млн. м. куб. ресурсу жовтня та 1,5 млн. м. куб. ресурсу листопада.

Середньозважена ціна продажу ресурсів жовтня компанії ПГНК минулого тижня склала 11939 грн. за тис. куб. м. Щодо ресурсу листопада, то компанія була першим його продавцем на торговій платформі і сформувала початкову ціну місячного ресурсу в розмірі 12031 грн. за тис. куб. м., а за результатами двох торгів ціна ресурсу листопада компанії становила 12041 грн. за тис. м. куб.

«Ми були першопрохідцями біржової торгівлі природним газом на платформі Української енергетичної біржі, де реалізуємо власний ресурс з січня 2017 року. Торгова платформа УЕБ - це ефективний канал продажу природного газу та інших енергоресурсів, який дозволяє сформувати ринкову ціну товару та формувати організовані прозорі ринки» - зазначає Генеральний директор ПГНК Віктор Гладун.

ПГНК є однією з найбільших недержавних нафтогазовидобувних компаній в Україні. Сфера діяльності компанії - пошук, розвідка, видобуток і підготовка нафти і газу. ПГНК належить британській нафтогазовій компанії JKX Oil & Gas Plc.
 

09:30 / 17 жовтня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події