ПГНК лідирує з продажом газу на УЕБ у жовтні

В першій половині жовтня СП «Полтавська газонафтова компанія» (ПГНК) реалізувала більше 10 млн. куб. м. газу. Про це говориться в повідомленні «Української енергетичної біржі».

9 та 12 жовтня компанія реалізувала ресурс жовтня обсягом 0,6 та 2,7 млн. м. куб відповідно, ще 3,7 млн. м. куб. ресурсу листопада було реалізовано 12 жовтня. Сприятлива тенденція продовжилась і поточного тижня. На торги 16 жовтня було виставлено 3,5 млн. м. куб. жовтневого ресурсу та 2 млн. м. куб. ресурсу листопада; реалізовано 2,35 млн. м. куб. ресурсу жовтня та 1,5 млн. м. куб. ресурсу листопада.

Середньозважена ціна продажу ресурсів жовтня компанії ПГНК минулого тижня склала 11939 грн. за тис. куб. м. Щодо ресурсу листопада, то компанія була першим його продавцем на торговій платформі і сформувала початкову ціну місячного ресурсу в розмірі 12031 грн. за тис. куб. м., а за результатами двох торгів ціна ресурсу листопада компанії становила 12041 грн. за тис. м. куб.

«Ми були першопрохідцями біржової торгівлі природним газом на платформі Української енергетичної біржі, де реалізуємо власний ресурс з січня 2017 року. Торгова платформа УЕБ - це ефективний канал продажу природного газу та інших енергоресурсів, який дозволяє сформувати ринкову ціну товару та формувати організовані прозорі ринки» - зазначає Генеральний директор ПГНК Віктор Гладун.

ПГНК є однією з найбільших недержавних нафтогазовидобувних компаній в Україні. Сфера діяльності компанії - пошук, розвідка, видобуток і підготовка нафти і газу. ПГНК належить британській нафтогазовій компанії JKX Oil & Gas Plc.
 

09:30 / 17 жовтня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події