Компанія «Сумиобленерго» створила окремого постачальника «Енера Суми»

ПАТ «Сумиобленерго», на виконання вимог закону «Про ринок електроенергії» про необхідність розділення обленерго на розподільчу та постачальну компанії, створило окремого постачальника – ТОВ «Енера Суми». Відповідно до Єдиного реєстру юридичних та фізичних осіб, єдиним засновником нової компанії являється «Сумиобленерго».

Нова компанія також буде виконувати функції постачальника універсальних послуг (обов’язкове енергозабезпечення населення та малих непобутових споживачів з напругою у точці приєднання до 1 кВ) та постачальника «останньої надії», який приходить на заміну попередньому, наприклад, збанкрутілому постачальнику. «Енера Суми» пройшла відповідну реєстрацію, створила необхідні для роботи банківські рахунки, але ще має отримати в НКРЕКП ліцензію на постачання електроенергії.

15:00 / 24 липня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події