Феросплавні заводи придбали електроенергію «Центренерго» по 1,07 грн/кВт-год

ПАТ «Центренерго» на аукціоні продало електроенергію (позапікове навантаження) по середній ціні 1069,77 грн/МВт-год (без ПДВ) в обсязі 32,4 тис МВт-год чотирьом компаніям, а саме: ТОВ «Київська обласна енергопостачальна компанія», АТ «Запорізький завод феросплавів», АТ «Нікопольський завод феросплавів» та ТОВ «Агро-НВ».

Про це йдеться у повідомленні «Української енергетичної біржі», на майданчику якої відбувся аукціон.

Період відпуску та постачання електроенергії – 4-31 липня 2019р, розкид цін під час торгів становив – 1040-1105 грн/МВт-год (без ПДВ). Також під час цього аукціону на продаж були виставлені лоти з піковим навантаженням від «Центренерго», піковим та позапіковим навантаженням Калуської та Кременчуцької ТЕЦ, але вони залишилися без уваги споживачів.

Як повідомляв ExPro, даний аукціон був анонсований «Українською енергетичною біржою» 27 липня. На торги було виставлено загалом 628 тис МВт-год на загальну суму (за стартовими цінами) 1,17 млрд грн.


Всі новини можна також читати на нашій Facebook сторінці: https://www.facebook.com/EXPROElectricity


 

13:50 / 2 липня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події