«Еру Трейдінг» та Trafigura Ukraine будуть постачати газ для «Укртрансгазу»

10 вересня АТ «Укртрансгаз» провело два аукціони по тендерам на закупівлю газу. Обидва тендери були ідентичні, кожен з них був на суму 1,3 млрд грн (з ПДВ), та обсягом 1,3 млн куб м. Строк поставки газу розрахований з 01 вересня 2018р по 30 квітня 2019р.

Переможцем першого аукціону стало ТОВ «Еру Трейдінг» (директор Фаворов Андрій Михайлович), з пропозицією 10,084 грн/тис куб м (з ПДВ).

У другому аукціоні тріумфатором була LLC Trafigura Ukraine (директор Савченко Тарас Володимирович), з пропозицією 10,083 грн/тис куб м (з ПДВ). Також в обох аукціонах приймали участь такі компанії, як НАК «Нафтогаз України» та ТОВ «ДТЕК Трейдінг». На минулому тижні, «Укртрансгаз» також проводив аукціон на закупівлю газу на суму 2,2 млрд грн (з ПДВ), з обсягом газу 2,1 млн куб м. Тоді участь в аукціоні приймали ТОВ «Еру Трейдінг»,LLC Trafigura Ukraine та НАК «Нафтогаз України». Після проведення аукціону та протоколу розкриття, з найкращою пропозицією 10,047 грн/тис куб м, перемогу одержало ТОВ «Еру Трейдінг».

Нагадаємо, що аукціони по цим тендерам, мали відбутися ще на початку серпня.«Укртрансгаз» планував провести 12 аукціонів на закупівлю газу, але провів лише 8. Торги по останнім 4 аукціонам були скасовані. Тоді перемогу у 7 тендерах здобуло НАК «Нафтогазу України», ще один тендер дістався LLC Trafigura Ukraine. У планах «Укртрансгазу» залишився ще один тендер на суму 2,2 млрд грн (з ПДВ), але чи будуть вони проводити аукціон по ньому - невідомо.

12:50 / 11 вересня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події