EP Power Europe хоче купити 100% акцій YUZGAZ B.V.

Компанія EP Power Europe (EPPE), яка належить до групи компаній європейського енергетичного холдингу EPH, готова придбати сто відсотків акцій у голландській компанії YUZGAZ B.V. від люксембурзької компанії Emerstone Energy S.C.Sp. На даний час переговори партнерів знаходяться в стадії завершення, із запланованим проведенням трансакції після затвердження проекту Юзівської УРП Українським урядом. YUZGAZ B.V. виграла в тендері, який в 2015 році оголосила НАК НАДРА Юзівська, до участі в УРП (УРП – угода про розподіл продукції між державою та інвесторами) по розробці Юзівської ліцензії, яка дає дозвіл на розвідку та видобуток природного газу в цьому регіоні. Компанія EP Power Europe також готова взяти на себе фінансові зобов’язання для реалізації інвестиційної програми, до якої долучилася компанія YUZGAZ B.V. в тендері, щодо участі в УРП. Після входження EPPE в проект Юзівська, технічним оператором в Україні стане компанія NAFTA a.s., (Словацька Республіка), яка належить до групи компаній EPH. Компанія NAFTA має більш ніж сторічну історію і досвід із видобутку вуглеводнів і в будівництві та експлуатації підземних сховищ газу. "Ми віримо в проект в рамках Юзівської УРП", говорить генеральний директор NAFTA a.s., Мартін Бартошовіч і продовжує: "Ми бачимо потребу України збільшити частку природного газу, що видобувається на внутрішньому ринку. Чим швидше ми зможемо почати працювати в регіоні, тим швидше Україна може економічно використовувати енергетичні запаси, що зберігаються під поверхнею і таким чином, зменшити необхідність в імпорті газу з-за кордону". NAFTA a.s. вже зараз активно приймає участь в розвідці і запланованому видобутку газу в Україні в рамках Ужгородської ліцензії, яку вона розробляє в співпраці з компанією CUB Energy Inc. "В рамках проекту Юзівська вже більш ніж півтора року працює спільна робоча група компаній NAFTA та компаній групи EPH. Ми сподіваємося, що запропоновані умови (УРП), з якими YUZGAZ B.V. в минулому досяг успіху в тендері, будуть розглядатися також урядом України, як справедливі і в близькому майбутньому будуть остаточно ухвалені. Україна сприймається, як перспективний ринок, де співпраця інвестора та держави може принести обом сторонам позитивний ефект," заявив Даніель Частвай, речник групи EPH.

EP Power Europe (EPPE) є унікальною енергетичною компанією, зосередженою, в основному, на виробництві електроенергії з традиційних і поновлюваних джерел енергії. Крім того, компанія також бере активну участь у видобутку вугілля, логістики і торгівлі біржовими товарами. EPPE працює на п'ятьох європейських ринках, а саме: в Німеччині, Словаччині, Італії, Великобританії та Чехії. В рамках збалансованого портфеля атомної, водної, вугільної, сонячної, вітряної енергії та енергії з природного газу і біомаси, EPPE керує станціями із загально встановленою потужністю 22 ГВт. EPPE є дочірньою компанією енергетичного і промислового холдингу (EPH), яка була створена у 2016 року шляхом виділення декількох європейських активів. Група, завдяки новим придбанням, поступово росте і в даний час, за показником інстальованої потужності входить в 10 найбільших європейських енергетичних компаній.

NAFTA є сучасною компанією, яка має різноманітний та багатий досвід у галузі енергетики. NAFTA є лідером у Словаччині в області розвідки і видобутку вуглеводнів. НАФТА, також, надає послуги з буріння та капітального ремонту свердловин для третіх сторін в Центральній і Східній Європі, де вона застосовує сучасні технології і операційні методи, які забезпечують охорону навколишнього середовища. NAFTA бере участь у розробці та управлінні підземними сховищами природного газу. NAFTA грає ключову роль в забезпеченні безпеки поставок газу в Словаччині і Центральній Європі через свої підземні сховища природного газу, які мають потужність 30 ТВт.

 

18:14 / 13 серпня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події