«Альфа Петроліум» поставить «Укргазвидобування» колонних головок на 106 млн грн

3 жовтня АТ «Укргазвидобування» провело аукціон на закупівлю 134 комплектів колонних головок в асортименті. Очікувані вартість тендеру, перед початком аукціону, складала 167 млн грн (з ПДВ). Строк поставки товару розрахований до 6 травня 2019р.

В аукціоні приймали участь 5 компаній: ТОВ «Альфа Петроліум Компані», ТОВ «МІК», Shanghai Shenkai Petroleum Equipment Co. Ltd, Honghua International Co. Ltd та ПАТ «Конотопський арматурний завод». Після проведення аукціону, та протоколу розкриття, головним претендентом на тендер стало ТОВ «Альфа Петроліум Компані» (керівник Олена Богун), з пропозицією 106 млн грн (з ПДВ). Компанія поки що очікує офіційного рішення, щодо одержання перемоги в тендері.

Нагадаємо, що для «Укргазвидобування» це вже третя закупівля колонних головок у цьому році. Перша закупівля була у лютому, обсягом 92 комплекти головок. Тоді, з пропозицією у 97 млн грн, тендер дістався ТОВ «МІК» (директор Сергій Рябов). Друга закупівля була у травні, в обсязі 18 комплектів. Переможцем цього тендеру стало ПАТ «Конотопський арматурний завод» (директор Сергій Гужва), з пропозицією 19 млн грн.

16:34 / 3 жовтня, 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події