«Альфа Петроліум» поставить «Укргазвидобування» колонних головок на 106 млн грн

3 жовтня АТ «Укргазвидобування» провело аукціон на закупівлю 134 комплектів колонних головок в асортименті. Очікувані вартість тендеру, перед початком аукціону, складала 167 млн грн (з ПДВ). Строк поставки товару розрахований до 6 травня 2019р.

В аукціоні приймали участь 5 компаній: ТОВ «Альфа Петроліум Компані», ТОВ «МІК», Shanghai Shenkai Petroleum Equipment Co. Ltd, Honghua International Co. Ltd та ПАТ «Конотопський арматурний завод». Після проведення аукціону, та протоколу розкриття, головним претендентом на тендер стало ТОВ «Альфа Петроліум Компані» (керівник Олена Богун), з пропозицією 106 млн грн (з ПДВ). Компанія поки що очікує офіційного рішення, щодо одержання перемоги в тендері.

Нагадаємо, що для «Укргазвидобування» це вже третя закупівля колонних головок у цьому році. Перша закупівля була у лютому, обсягом 92 комплекти головок. Тоді, з пропозицією у 97 млн грн, тендер дістався ТОВ «МІК» (директор Сергій Рябов). Друга закупівля була у травні, в обсязі 18 комплектів. Переможцем цього тендеру стало ПАТ «Конотопський арматурний завод» (директор Сергій Гужва), з пропозицією 19 млн грн.

16:34 / 3 жовтня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події