«Альфа Петроліум» поставить «Укргазвидобування» колонних головок на 106 млн грн

3 жовтня АТ «Укргазвидобування» провело аукціон на закупівлю 134 комплектів колонних головок в асортименті. Очікувані вартість тендеру, перед початком аукціону, складала 167 млн грн (з ПДВ). Строк поставки товару розрахований до 6 травня 2019р.

В аукціоні приймали участь 5 компаній: ТОВ «Альфа Петроліум Компані», ТОВ «МІК», Shanghai Shenkai Petroleum Equipment Co. Ltd, Honghua International Co. Ltd та ПАТ «Конотопський арматурний завод». Після проведення аукціону, та протоколу розкриття, головним претендентом на тендер стало ТОВ «Альфа Петроліум Компані» (керівник Олена Богун), з пропозицією 106 млн грн (з ПДВ). Компанія поки що очікує офіційного рішення, щодо одержання перемоги в тендері.

Нагадаємо, що для «Укргазвидобування» це вже третя закупівля колонних головок у цьому році. Перша закупівля була у лютому, обсягом 92 комплекти головок. Тоді, з пропозицією у 97 млн грн, тендер дістався ТОВ «МІК» (директор Сергій Рябов). Друга закупівля була у травні, в обсязі 18 комплектів. Переможцем цього тендеру стало ПАТ «Конотопський арматурний завод» (директор Сергій Гужва), з пропозицією 19 млн грн.

16:34 / 3 жовтня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події