Зеленський закликав Кабмін та НКРЕКП зменшити вартість підключення до електричних та газових мереж

Президент Володимир Зеленський закликав Кабінет Міністрів та НКРЕКП зменшити вартість підключення до електричних та газових мереж для споживачів, про це він заявив під час зустрічі з представниками Кабміну та правоохоронними органами 2 вересня.

«Спростити порядок та зменшити вартість підключення для громадян та бізнесу до електричних та газових мереж, якими володіють приватні монополісти», - заявив Зеленський.

Термін виконання – до 1 січня 2020р.

Він зазначив, що відповідальними є прем’єр міністр Олексій Гончарук, міністр економічного розвитку та торгівлі Тимофій Милованов, міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель та голова НКРЕКП Оксана Кривенко.

13:07 / 2 вересня 2019

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події