Україна за 10 років імплементувала Третій енергопакет по ринку е/е лише на 48%

Рівень імплементації Україною Третього енергопакета ЄС по ринку електричної енергії протягом 10 років становить - лише 48%.

Про це 29 вересня повідомила Марина Грицишина, радник практики енергетики юридичної фірми Sayenko Kharenko, в рамках спецкурсу адвокатів про особливості ринку електроенергії в Україні.

«Україна зараз перебуває на етапі третього енергопакета, імплементувати який ми взяли на себе зобов’язання десять років тому, підписавши протокол про приєднання в Енергоспівтовариства. На жаль, за десять років рівень імплементації ринку електричної енергії становить лише 48% згідно з даними Енергоспівтовариства», - зазначила Грицишина.

Крім того, спікер також пояснила що, для того щоб приєднатися до Третього енергопакета, всі країни ЄС (і Україна в тому числі), повинні здійснити ряд реформ в енергетичній галузі, спрямованих на перехід від монополії до вільного ринку. Зокрема відокремити енергопостачальників та енерговиробників від оператора системи передачі, організувати оптовий і роздрібний ринки електроенергії, створити незалежний регулятор ринку, приватизувати генерацію і створити умови для входження на ринок приватних гравців.

16:09 / 29 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події