Словацька EPH готова інвестувати у Юзівську площу, чекає на заключення УРП

Словацька ЕРРЕ Power Europe a.s. з групи «Енергетичний промисловий холдинг» (Energetický a Průmyslový Holding, EPH) зберігає інтерес щодо участі у проекті із заключення угоди на розподіл продукції (УРП) на розробку Юзівської площі й готова інвестувати, повідомили ExPro у компанії.

«Група EPH зберігає інтерес до проекту «Юзівська» та готова виконати зобов'язання інвестора відповідно до затвердженої Кабінетом міністрів угоди про УРП. Наша дочірня компанія EP Yuzivska готова підписати УРП, а EPH готова надати гарантію забезпечення необхідних ресурсів для належної реалізації проекту «Юзівська» та його оперативного розвитку відразу після підписання УРП», - сказав співрозмовник ExPro з групи EPH, додавши, що знаючи особливості площі, компанія готова гарантувати ранній видобуток вуглеводнів.

В EPH нагадали, що технічний розвиток ділянки «Юзівська» має забезпечити словацька видобувна компанія NAFTA a.s. (основні акціонери - група EPH та Словацька республіка), яка наразі очікує ухвалення КМУ рішення про підписання затвердженої УРП.

Як повідомлялося, в липні 2016р конкурсна комісія, сформована з представників уряду та ТОВ «Надра Юзівська», визнала створену у червні 2016р Yuzgas B.V. переможцем відбору для участі в УРП з видобутку газу на Юзівській площі. Згодом Кабмін протокольним рішенням відмовив компанії в участі в УРП, Yuzgaz звернулася до суду, який визнав відмову уряду незаконною.

Кабінет міністрів у грудні 2018р схвалив передачу 90% прав і обов'язків ТОВ «Надра Юзівська» в угоді про розподіл продукції по Юзівській площі на користь компанії Yuzgaz B.V. з інвестором-оператором проекту в особі словацької компанії Nafta. Інвестор має профінансувати робочу програму початкового геологічного вивчення відповідно до початкових зобов’язань у розмірі щонайменше $200 млн.

В EPH зазначають, що район характеризується високими геологічними ризиками, відсутністю визначених перспективних структур і вимагає проведення масштабних розвідувальних робіт.

EPH – одна з найбільших центральноєвропейських енергетичних груп, яка володіє та управляє активами в Чехії, Словацькій Республіці, Німеччині, Італії, Великобританії, Франції, Угорщині та Польщі. Активи групи в 2018р оцінювались у 13,3 млрд євро, дохід склав 7 млрд євро, а EBITDA - 1,9 млрд євро.

Чеський бізнесмен Даніель Кржетінскій володіє 94% EPH.

16:04 / 9 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події