Рада підтримала пропозиції Президента щодо розширення повноважень заступників міністрів

Верховна Рада України 23 лютого підтримала законопроект №4531, з пропозиціями Президента України Володимира Зеленського, щодо розширення повноважень осіб, які є виконуючими обов’язків міністра. Зокрема, це стосується Юрія Вітренка – тимчасового виконуючого обов’язків Міністра енергетики.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Парламенту 23 лютого.

Голоси «за» віддали 267 депутатів, «проти» - 38, «утримались» - 19.

Підтримали цей законопроект депутати фракції «Слуга народу», партії «За майбутнє», депутатської групи «Довіра» та позафракційні депутати.

Згідно прийнятого рішення, в. о. міністра, яким може бути призначений перший заступник міністра, залишає за собою ряд повноважень, наприклад:

- вносити Прем'єр-міністрові пропозиції щодо призначення на першого заступника міністра та інших заступників;

- вносити Кабміну подання про утворення, ліквідацію, реорганізацію територіальних органів міністерства;

- затверджувати структуру апарату міністерства і його територіальних органів; - утворювати, ліквідовувати, реорганізовувати за погодженням з Кабміном територіальні органи міністерства, що не мають статусу юридичної особи;

- утворювати, ліквідовувати, реорганізовувати підприємства, що належать до сфери управління міністерства, затверджувати їхні положення (статути), здійснювати управління ними;

- призначати та звільняти з посади керівників підприємств, що належать до сфери управління міністерства, приймати рішення щодо їх заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності.

Також прийняте депутатами рішення дозволяє Кабміну призначити т. в. о. міністра кандидатуру, яку до того відхилив парламент.

Як повідомляло агентство ExPro, 28 січня поточного року, депутати вдруге не призначили Юрія Вітренка Міністром енергетики України.

13:29 / 23 лютого 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події