Інвестори у ВДЕ не мають коштів для обслуговування банківських кредитів – Стурен

Інвестори у відновлювані джерела енергії не мають коштів для обслуговування банківських кредитів, та виплати зарплати для працівників, про це 5 червня під час прес-конференції агентства «Інтерфакс-Україна» повідомив акціонер та генеральний директор компанії Vindkraft Ukraine Карл Стурен.

У нас така ситуація зараз, що немає чим сплачувати відсотки по кредитам вже декілька місяців. У нас нічим платити зарплату, єдине на що вистачає коштів – це сплачувати податки…», - сказав Стурен.

За його словами, якщо інвестори не будуть подавати до суду на «Гарантованого покупця», то у кредиторів виникне питання про пасивність інвесторів.

Стурен вважає, що у найближчому майбутньому усі інвестори масово будуть забов'язані подавати до суду, адже, дані позови їх забов'яжуть подавати кредитори.

За словами Карла Стурена, «Гарантований покупець» не має серйозних активів, тому арешт його рахунків за рішенням суду нічого не дасть.

«Заарештувати рахунки «Гарантованого покупця» - це нічого не означає», - сказав він, додавши, що після таких судових рішень, інвестори звернуть свої позови до третьої сторони (представника держави).

12:52 / 5 червня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події