Німецька E.ON випустила «зелені» облігації на суму €1,5 млрд

Одна з найбільших енергетичних компаній Німеччини E.ON випустила два транші «зелених» облігацій по €750 млн кожен. Про це 27 серпня повідомила прес-служба компанії.

Один транш облігацій у розмірі €750 млн був випущений зі строком погашення у серпні 2024р з відсотком на рівні 0%, а інший, таким же розміром, має строк погашення у лютому 2030р та купон 0,35%.

Випуск цінних паперів був здійснений консорціумом банків, до якого зокрема увійшли наступні фінансові установи: BofA Merrill Lynch, BNP Paribas, ING та Société Générale.

Залучені кошти будуть спрямовані на фінансування проектів з підвищення енергоефективності та розвитку інфраструктури для сталого розвитку.

«Сталий розвиток проходить червоною ниткою через бізнес нової E.ON, наших інвестицій та фінансів. Вже сьогодні важлива частина наших інвестицій веде до збільшення енергоефективності та захисту клімату. Ми суттєво збільшимо цю долю інвестицій в наступні роки. «Зелені» інвестиції допомагають нам фінансувати ці проекти. Завдяки інструменту «зелених» облігацій міжнародні інвестори зараз можуть приймати участь у фінансування цих проектів, що робить життя людей таким, яке відповідає сталому розвитку. Низькі купони по обом облігаціям скорочують середні фінансові витрати компанії і таким чином підтримують розвиток нашого бізнесу», - прокоментував випуск облігацій головний фінансовий директор E.ON Марк Спікер (Mark Spieker).

17:58 / 27 серпня 2019

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події