НКРЕКП прогнозує зростання тарифів на розподіл на 25% у 2021р після запровадження RAB-регулювання

НКРЕКП прогнозує можливе зростання у середньому по Україні тарифів на розподіл електроенергії на 25% з 1 січня 2021р у порівнянні з діючими ставками, що стане наслідком запровадження RAB-регулювання для операторів систем розподілу.

Про це 15 жовтня повідомила член НКРЕКП Ольга Бабій під час зустрічі, яку організував Energy Club, про запровадження стимулюючого тарифоутворення.

«Очікуване зростання тарифу на розподіл, яке ми бачимо зараз на тій моделі яка є (ми ще не бачили остаточних документів) - це до 25%. Ми не вважаємо, що це зростання буде суттєвим, але про це треба говорити, особливо з роздрібним споживачем… в основному це відчує промисловість, з ними треба комунікувати та говорити про це», - сказала вона.

За її словами, таке зростання тарифів на розподіл збільшить обсяг майбутнього фінансового ПСО для «Енергоатому» на 5 млрд грн на рік.

«Побутовий споживач захищений гривнею 68 копійок, він не відчує цього (збільшення ціни на електроенергію в результаті росту тарифу на розподіл – ред.). Відчує навантаження зростання тарифу на розподіл, будемо щирі, в подальшому «Енергоатом», який буде виконувати це ПСО. За нашими розрахунками, це близько плюс 5 млрд грн прибутку «Енергоатому», якими він буде покривати ПСО для населення», - сказала вона.

15:01 / 15 жовтня 2020

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події