Міненерго виступає проти та не передбачає імпорту е/е з Білорусі у 2021р

Міністерство енергетики виступає проти та не передбачає можливості імпортних поставок електроенергії з Білорусі в Об’єднану енергосистему України у 2021р.

Про це 8 листопада повідомив прес-центр міністерства з посиланням на позицію т. в. о. міністра Ольги Буславець, яку вона озвучила під час зустрічі з надзвичайним та повноважним послом Литви в Україні Вальдемарасом Сарапінасом.

«Ольга Буславець наголосила на тому, що виступає проти імпорту електроенергії в Україну з Росії та Білорусі», - йдеться у повідомленні. «Днями було затверджено прогнозний баланс електроенергії на наступний рік, в якому не передбачено імпорт або експорт з Білорусі та Росії», - сказала Буславець.

Також т. в. о. міністра повідомила литовських партнерів про те, що Україна має намір приєднатися до Центру передового досвіду НАТО з питань енергетичної безпеки.

Як повідомляло агентство ExPro, перший енергоблок Білоруської АЕС в перших числах листопада був під’єднаний до мережі країни, станом на 7 листопада, він вийшов на потужність 400 МВт. Його введення в промислову експлуатацію заплановане на 1 кв 2021р.

Литва послідовно виступала проти будівництва БілАЕС та відмовилася купувати білоруську електроенергії із запуском станції.

За даними НЕК «Укренерго», імпорт електроенергії в ОЕС України з Росії та Білорусі був припинений з квітня та травня 2020р відповідно в результаті рішень НКРЕКП.

11:46 / 9 листопада 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події