KNESS за €5 млн запустила у Вінниці завод з виробництва сонячних панелей

Група компаній KNESS Group запустила у Вінниці першу чергу заводу з виробництва сонячних панелей KNESS PV, який щорічно зможе випускати сонячні панелі загальною потужністю 200 МВт, сума інвестицій в проект склала €5 млн. Як передає кореспондент ExPro, про це повідомив генеральний директор KNESS Group Сергій Шакалов під час запуску заводу.

«Запуск заводу KNESS PV є знаковою подією ще й тому, що з появою промислового виробництва українських сонячних панелей Україна матиме всі 100% своїх власних основних комплектуючих сонячних електростанцій. Це ставить нас в один ряд із розвинутим країнами. Також це питання енергетичної безпеки країни», - заявив Шакалов.

Завод площею 6600 кв м будувався один рік. Згідно проекту, виробничі лінії заводу дозволяють виробляти різні типи сучасних панелей - рамкові та безрамкові типу «скло-скло» з кількістю ячейок 60 та 72 од. Їх номінальна потужність від 270 до 370 Вт. За словами директора, на підприємстві збираються готові панелі з фотоелементів, які закуповуються за кордоном. Компанія очікує, що вкладені інвестиції окупляться за 7 років. Панелі відповідають світовим вимогам.

Друга черга заводу (з щорічним випуском панелей загальною потужністю 200 МВт) буде введена в експлуатацію впродовж 2019р.

Відкриття заводу забезпечить 120 робочих місць.

KNESS Group - група компаній, яка розробляє та втілює проекти відновлювальної та традиційної енергетики. На данний момент, групою побудовано 47 СЕС загальною потужністю 468 МВт.

13:58 / 5 лютого, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події