KNESS за €5 млн запустила у Вінниці завод з виробництва сонячних панелей

Група компаній KNESS Group запустила у Вінниці першу чергу заводу з виробництва сонячних панелей KNESS PV, який щорічно зможе випускати сонячні панелі загальною потужністю 200 МВт, сума інвестицій в проект склала €5 млн. Як передає кореспондент ExPro, про це повідомив генеральний директор KNESS Group Сергій Шакалов під час запуску заводу.

«Запуск заводу KNESS PV є знаковою подією ще й тому, що з появою промислового виробництва українських сонячних панелей Україна матиме всі 100% своїх власних основних комплектуючих сонячних електростанцій. Це ставить нас в один ряд із розвинутим країнами. Також це питання енергетичної безпеки країни», - заявив Шакалов.

Завод площею 6600 кв м будувався один рік. Згідно проекту, виробничі лінії заводу дозволяють виробляти різні типи сучасних панелей - рамкові та безрамкові типу «скло-скло» з кількістю ячейок 60 та 72 од. Їх номінальна потужність від 270 до 370 Вт. За словами директора, на підприємстві збираються готові панелі з фотоелементів, які закуповуються за кордоном. Компанія очікує, що вкладені інвестиції окупляться за 7 років. Панелі відповідають світовим вимогам.

Друга черга заводу (з щорічним випуском панелей загальною потужністю 200 МВт) буде введена в експлуатацію впродовж 2019р.

Відкриття заводу забезпечить 120 робочих місць.

KNESS Group - група компаній, яка розробляє та втілює проекти відновлювальної та традиційної енергетики. На данний момент, групою побудовано 47 СЕС загальною потужністю 468 МВт.

13:58 / 5 лютого, 2019