«Катт Україна» надасть послуги з кріплення 5-ти свердловин для УГВ за 8,1 млн грн

ТОВ «Катт Україна» розпочала роботи, згідно нещодавно підписаного договору щодо надання послуг з кріплення п'яти свердловин для АТ «Укргазвидобувування» (УГВ). Про це повідомляється на сторінці компанії в мережі Facebook.

Нагадаємо, «Катт Україна» здобула перемогу та підписала відповідні договори в двох лотах тендеру УГВ (в системі Prozorro)  на замовлення сервісних послуг з обсадження свердловин та монтажу обсадних труб, сукупною вартістю 8,1 млн грн (з ПДВ).

Строки надання послуг передбачені до 31 березня 2023р За повідомленням, «Катт Україна» надасть для УГВ наступні послуги:

  •  Лот №1 - Сервісні послуги по кріпленню свердловин з допомогою підвісок хвостовиків 127х12.14мм вартістю 3,5 млн грн з ПДВ
  •  Лот №2 Послуги кріплення свердловин з допомогою підвісок хвостовиків 127х9.19мм вартістю 4,6 млн грн з ПДВ

В першому лоті передбачено надання сервісних послух з кріплення при спорудженні 2 свердловин глибиною близько 6200м, в другому – 3 свердловин глибиною до 5660 м, буріння котрих буде здійснювати БУ «Укрбургаз».

Профіль зазначених свердловин вертикальний, або похило-спрямований. На глибині встановлення підвіски статична температура 130-140 °С.

За договором для лоту №1 враховано вартість технічних матеріалів для кріплення свердловин з допомогою підвісок хвостовиків 127 мм у кількості 2-ох комплектів, ціну комплектів сервісного інструменту для 2-ох операцій та цілодобовий інженерний супроводу протягом 8 діб.

В договорі щодо лоту №2 враховано вартість технічних матеріалів для кріплення свердловин з допомогою підвісок хвостовиків 127 мм у кількості 3-ох комплектів, ціну комплектів сервісного інструменту для 3-ох операцій та цілодобовий інженерний супровід протягом 12 діб.

На участь в торгах у лоті №1 подали заявки 3 компанії: ТОВ «Везерфорд Україна», ТОВ «ВОТ Інтернешнл Юкрейн», та ТОВ «Катт Україна», остання перемогла з перевагою в ціновій пропозиції на 500 тис грн.

В аукціоні лоту №2 брали участь: ТОВ «Везерфорд Україна», ТОВ «ВОТ Інтернешнл Юкрейн», ДП «Ньютек Юкрейн» та ТОВ «Катт Україна». Де переможець запропонував ціну на 0,65 млн грн нижчу від найблищого суперника - «Ньютек Юкрейн».

Довідка ExPro

ТОВ «Катт Україна» (керівник: Станіслав Незамай; засновник: Бартельс Хеннінг через KATT GmbH) – дочірня компанія KATT GmbH - німецького виробника обладнання для нафтогазовидобувної галузі, а саме колnюбіргових, азотно-насосних установок, обладнання для цементування свердловин та ГРП і т.д.

«Катт Україна» також надає сервіс із спуску і встановлення свердловинного обладнання для кріплення та закінчування нафтогазових свердловин, а також капітальний ремонт свердловин з використанням колтюбінгового обладнання. Виробнича база компанії знаходиться в Полтаві.

12:26 / 30 вересня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події