Гендиректором «Енергоатом-трейдинг» призначено Олексія Статника

Генеральним директором ВП «Енергоатом-трейдинг» призначено Олексія Статника, який до цього моменту займав посаду першого заступника гендиректора компанії. Про це 16 вересня повідомив прес-центр компанії.

«Генеральним директором ВП "Енергоатом-Трейдинг" з 16 вересня 2020 року призначено Статника Олексія Юрійовича»,- йдеться у повідомленні.

До свого призначення Олексій Статник займав посаду комерційного директора підприємства та першого заступника генерального директора. До призначення Статника, генеральним директором «Енергоатом трейдинг» був Максим Зорін, який був призначений з 1 червня 2020р, а до цього працював в НЕК «Укренерго».

13:01 / 16 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події