«Еско-Північ» завершила дві та розпочала буріння третьої свердловини на Клубанівській площі

Енерго-сервісна компанія «Еско-Північ» завершила буріння двох свердловин та розпочала буріння третьої свердловини на Клубанівській площі у Харківській області, повідомляється в компанії. Зокрема, завершено буріння свердловини №1 глибиною 6121 м та свердловини №2 глибиною 5070 м. Введення в експлуатацію цих свердловини заплановане на початок вересня 2021 року, зазначили в компанії.

Одночасно з завершенням буріння двох свердловин розпочалася підготовка площадки для буріння наступної свердловини №3 проєктною глибиною 6 000 м. Крім того, цьогоріч на Клубанівській площі компанія планує пробурити свердловини №5 та №10 проєктною глибиною 6200 м та 6300 м відповідно.

«Буріння свердловин на великих глибинах пов’язане зі значними геолого-технічними ризиками, й вимагає особливої уваги, значних зусиль та інвестицій. Проте ми дивимося на це питання комплексно, під кожне родовище робимо план розвитку, щоб врахувати наявні резервуарні, технічні та геологічні обмеження», – зазначив Тарас Бурдейний, Генеральний директор Енерго-сервісна компанія «Еско-Північ».

Буріння всіх свердловин буде проводитися безамбарним методом із застосуванням технології зневоднення шламу за допомогою спеціального осушувача. Цей метод буріння відповідає кращим міжнародним екологічним стандартам.

Для покращення транспортування добутого на Клубанівській площі газу компанія вже провела два шлейфи від свердловини №1 до установки комплексної підготовки газу (УКПГ), розташованої на газоконденсатному родовищі Журавлине в межах Деркачівсько-Войтенківської площі (Харківська область). Після модернізації пропускна здатність цього УКПГ зросла з 1 млн куб м до 2,5 млн куб м газу за добу.

12:43 / 5 серпня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події