Економічні переваги від синхронізації ОЕС України з ENTSO-E становлять $1,5 млрд щороку – Світовий Банк

Економічні переваги від синхронізації Об’єднаної енергосистеми України з європейською мережею операторів системи передачі електроенергії ENTSO-E становлять $1,5 млрд щороку.

Про це 10 червня повідомив Бахер Ель-Хіфнаві, лідер програм з інфраструктури та сталого розвитку Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові, під час 12-го European-Ukrainian Energy Day.

«Ми вважаємо, що синхронізація української енергетичної системи є важливою стратегією і, можливо, основною стратегічною метою. Економічні переваги такої синхронізації $1,5 млрд щороку. Більше того, синхронізація допоможе підняти конкуренцію на електричному ринку. Тому це буде перевагою для споживачів, та залучить більше інвесторів.

Синхронізація також важливий етап на шляху до декарбонізації, який в кінцевому рахунку приведе до вуглецевої нейтральності до 2050р, що було зобов’язанням яке взяв Володимир Зеленський, відповідно до Green Deal. Знову ж таки, синхронізація також дозволить краще справлятись з непрогнозованою генераціє з ВДЕ, за рахунок підвищення гнучкості енергосистеми…», - повідомив представник СБ.

12:00 / 10 червня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події