Економічні переваги від синхронізації ОЕС України з ENTSO-E становлять $1,5 млрд щороку – Світовий Банк

Економічні переваги від синхронізації Об’єднаної енергосистеми України з європейською мережею операторів системи передачі електроенергії ENTSO-E становлять $1,5 млрд щороку.

Про це 10 червня повідомив Бахер Ель-Хіфнаві, лідер програм з інфраструктури та сталого розвитку Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові, під час 12-го European-Ukrainian Energy Day.

«Ми вважаємо, що синхронізація української енергетичної системи є важливою стратегією і, можливо, основною стратегічною метою. Економічні переваги такої синхронізації $1,5 млрд щороку. Більше того, синхронізація допоможе підняти конкуренцію на електричному ринку. Тому це буде перевагою для споживачів, та залучить більше інвесторів.

Синхронізація також важливий етап на шляху до декарбонізації, який в кінцевому рахунку приведе до вуглецевої нейтральності до 2050р, що було зобов’язанням яке взяв Володимир Зеленський, відповідно до Green Deal. Знову ж таки, синхронізація також дозволить краще справлятись з непрогнозованою генераціє з ВДЕ, за рахунок підвищення гнучкості енергосистеми…», - повідомив представник СБ.

12:00 / 10 червня 2021

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події