ДТЕК створив дві нові компанії – «Д.Солюшнс» та «Д.Трейдінг»

Енергохолдинг ДТЕК в рамках реформи ринку електроенергії створив дві нові компанії – координатора компаній-постачальників D.Solutions (ТОВ «Д.Солюшнс») та D.Trading (ТОВ «Д.Трейдінг»), яка буде відповідати за розвиток оптової торгівлі енергоресурсами.

Про це повідомляє прес-служба енергохолдингу.

Згідно повідомленню, операційний холдинг D.Solutions буде координувати роботу компаній-постачальників електроенергії в Києві («Київські енергетичні послуги»), Дніпропетровській («Дніпровські енергетичні послуги») та Донецькій областях («Донецькі енергетичні послуги»). Керівником компанії, згідно реєстру, є Віктор Голубенко, який раніше займав посаду заступника керівника департаменту з правового забезпечення ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі».

Інша компанія - D.Trading буде відповідати за розвиток оптової торгівлі енергоресурсами в Україні та на зовнішніх енергоринках, працювати з великими клієнтами і в цілому управляти ринковим портфелем ДТЕК. Згідно реєстру, керівником компанії є Віталій Бутенко, який раніше займав посаду директора із комерційної діяльності «ДТЕК Енерго».

17:15 / 11 лютого, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події