ДТЕК створив дві нові компанії – «Д.Солюшнс» та «Д.Трейдінг»

Енергохолдинг ДТЕК в рамках реформи ринку електроенергії створив дві нові компанії – координатора компаній-постачальників D.Solutions (ТОВ «Д.Солюшнс») та D.Trading (ТОВ «Д.Трейдінг»), яка буде відповідати за розвиток оптової торгівлі енергоресурсами.

Про це повідомляє прес-служба енергохолдингу.

Згідно повідомленню, операційний холдинг D.Solutions буде координувати роботу компаній-постачальників електроенергії в Києві («Київські енергетичні послуги»), Дніпропетровській («Дніпровські енергетичні послуги») та Донецькій областях («Донецькі енергетичні послуги»). Керівником компанії, згідно реєстру, є Віктор Голубенко, який раніше займав посаду заступника керівника департаменту з правового забезпечення ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі».

Інша компанія - D.Trading буде відповідати за розвиток оптової торгівлі енергоресурсами в Україні та на зовнішніх енергоринках, працювати з великими клієнтами і в цілому управляти ринковим портфелем ДТЕК. Згідно реєстру, керівником компанії є Віталій Бутенко, який раніше займав посаду директора із комерційної діяльності «ДТЕК Енерго».

17:15 / 11 лютого, 2019