НКРЕКП встановила «зелений» тариф для СЕС потужністю 30,8 МВт компанії TIU Canada

Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг, встановила «зелений» тариф на рівні 15,03 євроценти за 1 кВт-год для двох сонячних електростанцій, які були збудовані в Одеській обл компанією TIU Canada.

Відповідне рішення було прийняте на сьогоднішньому засідання регулятора.

Комісія встановила тариф для ТОВ «Гільдендорф Енерджи» (станція потужністю 12,545 МВт) та ТОВ «Куліндор Енерджи» (18,248 МВт), обидві станції розташовані на території Краснопільської сільради Лиманського району Одеської обл.

Згідно даних реєстру YouControl, керівником обох компаній являється Валентина Белякова, яка раніше повідомляла в ЗМІ про наміри компанії TIU Canada влітку завершити будівництво двох СЕС в Одеській обл. Бенефіціарами обох компаній являються громадяни Канади Лорен Філлс Юркович та Роберт Нікола Юркович.

13:55 / 25 липня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події