ДТЕК планує у наступному році запустити пілотний energy storage

Енергохолдинг ДТЕК планує реалізувати в 2020р пілотний проект системи накопичення електроенергії (energy storage).

Про це під час відкриття Покровської СЕС повідомив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко, передає кореспондент ExPro.

«В нас є масштабні плани. Ми плануємо перші пілотні проекти вже наступного року», - заявив він.

За його словами, з приводу реалізації проекту потрібно обговорити деталі з оператором системи передачі НЕК «Укренерго» та оператором системи розподілу «ДТЕК Дніпровськими електромережами».

Також Тімченко уточнив, що проект буде реалізовано на Нікопольській або Покровській СЕС.

16:11 / 31 жовтня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події