«Укренерго» провело модернізацію підстанції «Дніпровська» 750 кВ

Компанія «Укренерго» 14 червня 2018р ввела в експлуатацію новий автотраснформатор 1 АТ фаза «А» з трансформатором поперечного регулювання 1 ТПР фаза А на підстанції «Дніпровська» 750 кВ. Про це повідомила прес-служба компанії.

«Необхідність заміни обладнання виникла через пошкодження трансформатора поперечного регулювання. Роботи із заміни обладнання були виконані силами персоналу Дніпровської та Південно–Західної електроенергетичних систем у рекордно стислі терміни: за 17 робочих днів… Підстанція 750 кВ «Дніпровська» є ключовим елементом мережевого системного зв’язку 750 кВ і її стабільна та надійна робота вкрай важлива як для Дніпровської енергосистеми, так і для об`єднаної енергосистеми країни в цілому», – зазначив заступник директора-операційний директор «Укренерго» Олексій Брехт.

Станом на 14 червня підстанція працює на повну потужність та забезпечує стабільне енергопостачання споживачів Дніпровського регіону та видачу потужності Запорізької та Южно-Української АЕС відповідно до вимог безпеки та надійності. В компанії також повідомили, що, відповідно до Правил технічної експлуатації електричних станцій, автотрансформатор 1 АТ після ремонту має безперебійно пропрацювати понад 72 години. Цей тест був успішно пройдений. Також на підстанції були внесені зміни в струмопровід 15,75 кВ для забезпечення сумісності нових фаз автотрансформатора та трансформатора поперечного регулювання умовам існуючого компонування обладнання.