CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
08:00 | 23 травня, 2019 — 18:00 | 24.05.2019

CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019

Зареєструватися

Carpathian Oil & Gas Conference 2019 (COGC2019)

23-24 травня 2019р Консалтингова компанія EXPRO за підтримки видобувних та сервісних компаній проводить у Львові міжнародну конференцію щодо видобутку нафти та газу Carpathian Oil & Gas Conference 2019 (COGC2019). Захід відбудеться у Grand Hotel (5 зірок), просп. Свободи, 13. Традиційно конференція об‘єднає фахівців компаній з країн Карпатського регіону: України, Польщі, Угорщини, Словаччини, Чехії, Румунії та Австрії, а також з інших країн. Розвиток нафтогазової галузі та впровадження нових технологій видобутку, інтенсифікації та ремонту/відновлення свердловин – головні теми першого дня COGC2019. Досвід та успіх минулорічної конференції дає можливість розширити діапазон актуальних тем та кількість учасників заходу за рахунок українських компаній та делегатів з Європи та Америки.

Сarpathian Oil & Gas Conference піднімає актуальні для галузі питання: отримання ліцензій, геологічне вивчення, буріння та роботи на свердловинах: ГРП, колтюбінг, снабінг, відновлення свердловин, забурка бокових стовбурів. Для обговорення та презентації сучасних технологій перед видобувними компаніями Львів відвідають найтехнологічніші українські та закордонні бурові та сервісні компанії. Головна мета заходу – нові знайомства та отримання досвіду по технологіях», - заявив директор EXPRO Consulting Геннадій Кобаль.

Наступною важливою темою роботи галузі є реалізація вуглеводнів. Другий день конференції буде присвячений газовому ринку, який сьогодні динамічно змінюється. Ukrainian Gas Market 24 травня стане майданчиком для діалогу професіоналів ринку, обсяг якого сумарно становить близько 200 млрд грн.

Разом із кількістю трейдерів, зростають вимоги щодо роботи на конкурентному ринку природного газу України. Важливі події – перехід на добове балансування та застосування прийнятих в Європі одиниць виміру – наближають інтеграцію українського ринку газу до європейського. Тож ми пропонуємо трейдерам долучитись до закордонних експертів, які будуть виступати 24 травня на Ukrainian Gas Market та з‘ясувати як працюють колеги за кордоном», - додає Кобаль.

Запрошуємо Вас приєднатись до Carpathian Oil & Gas Conference 2019, яка збере спеціалістів різних напрямків у Львові 23-24 травня. Це можливість залучити до своїх проектів партнерів, знайти заказчиків або підрядників, продавців та покупців вуглеводнів серед українських та закордонних компаній.

До зустрічі 23-24 травня у Львові!

Конференція

ОРГАНІЗАТОР

Генеральний спонсор

Генеральний партнер

Спонсор

Партнер

ГАЛУЗЕВИЙ МЕДІАПАРТНЕР

П'ЯТИЗІРКОВИЙ ГОТЕЛЬ

Програма конференції

23 травня Carpathian Oil & Gas Conference 2019

8:00 – 9:00 РЕЄСТРАЦІЯ. РАНКОВА КАВА
9:00 – 11:00 СЕСІЯ 1. Нафтогазова галузь України: геологічне вивчення, стан запасів, буріння, видобуток

Партнери сесії

 • Відкриття. Вітальне слово                       
 • Залучення інвестицій в нафтогазові проекти: електронні аукціони та УРП (Олег Кирилюк, Голова Держгеонадр)
 • Буріння «Укргазвидобування». Здобутки, задачі та виклики (Михайло Падучак, начальник департаменту буріння АТ «Укргазвидобування»)
 • «Укрнафта»: досягнення та перспективи розвитку  (Маврікій Калугін, виконавчий віце-президент з видобутку і переробки ПАТ «Укрнафта»)
 • Нафта і Газ в Західному Регіоні України: точка зору іноземного інвестора (Гвідо Мікелотті, СЕО Cadogan Petroleum)
 • Проекти РЕС: залучення інвестицій та новітніх технологій в Україну (Євгеній Сташенко, начальник відділу стратегічних нафтогазових проектів АТ «Укргазвидобування»)
 • Огляд ринку бурових послуг України (Геннадій Кобаль, директор EXPRO Consulting)

Питання та обговорення 10 хв

11:00 – 11:30 КАВА-БРЕЙК
11:30 – 13:30 СЕСІЯ 2. Буріння та бурове обладнання

Спонсор сесії

Партнер сесії

 • Презентація сучасного бурового обладнання БК «Горизонти» (Степан Козицький, директор БК «Горизонти»)
 • Система автоматичного контролю зворотнього тиску та інтегральні рішення компанії Expro Group для буріння та забезпечення механічної цілісності свердловин (Джеймс Дженкінс, голова з розвитку міжнародного бізнесу/фонтанні дроселі та арматура, Expro Group)
 • Оптимізація затрат на буріння за допомогою нового типу контракту (Андрій Делитканич, заступник начальника департаменту буріння АТ «Укргазвидобування»)
 • Досвід компанії «Навіком Енерджі» у застосуванні сучасних технологій в похило-скерованому бурінні (Василь Петрук, директор «Навіком Енерджі»)
 • Інноваційні технології, рішення, та практика застосування бурового обладнання Drillmec в Україні та світі (Діего Феррандес, директор по країнам СНД, DRILLMEC S.p.A./Trevi Group)
 • Інтегровані рішення компанії Peloton з управління даними повного життєвого циклу свердловин (Андрій Єфіменко, директор Peloton по регіону Східної Європи та Середньої Азії)

Питання та обговорення 10 хв

13:30 – 14:30 ОБІД
14:30 – 16:00 СЕСІЯ 3. Бурові сервіси. Закінчення та освоєння свердловин

Партнери сесії

 • Ефективність та перспективи застосування обладнання та сервісів компанії «Денімекс Юкрейн» (Віктор Гадяк, головний інженер, ТОВ «Денімекс Юкрейн»)
 • Практики тестування та реєстрування даних по свердловинам (Пол Овертонб, технічний директор, Джемз Стенхауз, виконавчий директор H2OIL WELL SERVICES SRL)
 • Сучасне вирішення питань безамбарного буріння (Володимир Калинович, директор «Карат-Бурсервіс»)
 • Кріплення продуктивних горизонтів нецементованими експлуатаційними хвостовиками з використанням набухаючих пакерів (Петро Дудій, керівник групи інженерних проектів ДП «Ньютек Юкрейн»)
 • Сервіс бурових розчинів в УГВ. Використання систем на вуглеводневій основі (Володимир Мачишин, начальник відділу бурових сервісів АТ «Укргазвидобування», Євген Вишнікін, Schlumberger)
 • Внесок ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» у нарощування мінерально-сировинної бази України та збільшення видобутку вуглеводнів (Сергій Панченко, головний геолог ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» НАК «Надра України»)
 • Цифровізація в нафтогазовій галузі на прикладі геолого-технологічного контролю за процесом спорудження свердловин (Олег Терлецький, директор ТОВ «Промгеосервіс»)
 • Теорія і практика освоєння свердловин та сучасні методи інтенсифікації припливу вуглеводнів (Роман Яремійчук, Доктор технічних наук, професор)
Питання та обговорення 10 хв
16:00 – 16:30 КАВА-БРЕЙК
16:30 – 18:00 СЕСІЯ 4. Інтенсифікація видобутку вуглеводнів

Спонсор сесії

Партнер сесії

 • Інкапсульовані інгібітори для захисту нафтових та газових свердловин (Андрій Пушак, директор «Палтех»)
 • Досвід впровадження технології забурки бокового стовбуру (Микола Оринчак, технічний директор СП «ПГНК»)
 • Технологія відновлення свердловин боковими стовбурами і розкриття продуктивних горизонтів (Ярослав Кунцяк, д.т.н. генеральний директор НДІКБ бурового інструменту)
 • Підвищення точності вимірювання профілю свердловини як спосіб зменшення ризиків та збільшення ефективності при бурінні (Ярослав Порада, керівник відділу похило-скерованого буріння БК «Горизонти»)
 • Максимізація підземних даних для посилення вилучення вуглеводнів: Приклад робочих процесів моделювання інжекції великої петлі та CO2 (Майкл Поттс, Регіональній директор з розвитку нафтогазовидобувного бізнесу, Emerson)
 • Практики поєднання  інжинірінгу та виробництва (Дерек Белле, головний технолог, MWDPlanet)
 • Розвиток похило-скерованого буріння в УГВ. Буріння свердловин із значними відходами від вертикалі  (Володимир Осадца, менеджер з похило-скерованого буріння АТ «Укргазвидобування», Антон Груздєв, Schlumberger)

Питання та обговорення 10 хв

18:00 – 21:00 DRILLING PARTY* (трансфер до VILLA AUSTRIA RESTAURANT)

* -ЗАПРОШУЮТЬСЯ ДЕЛЕГАТИ ПЕРШОГО ТА ДРУГОГО ДНЯ КОНФЕРЕНЦІЇ!

конференція

24 травня Ukrainian Gas Market

8:00 – 9:00 РЕЄСТРАЦІЯ. РАНКОВА КАВА
9:00 – 10:30 СЕСІЯ 1. Український ринок газу: ключові зміни
 • Ціноутворення на газовому ринку України: видобуток та імпорт (Геннадій Кобаль, директор EXPRO)
 • Чи є у ринку газу в Украіні перспектива і за яких умов вона реалізується (Ілля Бондаренко, директор «РГК Трейдинг»)
 • Розвиток Оператора підземних газових сховищ (Богдан Максимчук, директор філії «Оператор газосховищ України», АТ «Укртрансгаз»)
 • Газові проекти TAS Energy. Досвід експорту газу (Максим Дмитрук, директор TAS Energy)
 • Практики вимірювання об’ємів поставок природного газу, їх розподіл та передача на відповідальне зберігання в Україні та ЄС (Майкл Поттс, регіональній директор з розвитку нафтогазовидобувного бізнесу, Emerson)
 • Чому РГК сервісна компанія #1 на ринку комунальних послуг (Андрій Коноз, директор «РГК Контакт Центр»)

Питання та обговорення 10 хв

10:30 – 11:00 КАВА-БРЕЙК
11:00 – 13:00 СЕСІЯ 2. Інтеграція України в європейський ринок газу
 • LNG та зміни в балансі газового ринку Європи (Метью Монтеверде, віце-президент Argus Media, товарні ринки)
 • Розвиток гуртового ринку природного газу Польщі (Яцек Созанскі, директор з торгівлі природним газом Onico Energia Sp. z o.o. S.K.A.)
 • Інфраструктура та розвиток ринку природного газу в Центрально-Європейському регіоні (Дейвід Саймон, провідний аналітик, ICIS)
 • Літо 2019: прогнози та очікування на європейському ринку газу (Марина Циганкова, старший аналітик ринку газу REFINITIV)

Питання та обговорення 10 хв

13:00-13:30 КАВА-БРЕЙК
13:30 – 18:00 ТЕХНІЧНИЙ ВІЗИТ НА ВИРОБНИЧІ ОБ'ЄКТИ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» (Мостиський район, Львівська обл.)
18:00 – 20:00 ПІДСУМКОВИЙ ФУРШЕТ

Умови участі делегатів:

2 ДНІ, 23-24 ТРАВНЯ
Кількість делегатів Базова вартість
1 делегат €1100
2 делегати €2000
3 делегати €2800
1 ДЕНЬ, 23 АБО 24 ТРАВНЯ
Кількість делегатів Базова вартість
1 делегат €800
2 делегати €1500
3 делегати €2100

 

Спiкери
Степан Козицький
Степан Козицький
директор «Бурова компанія «Горизонти»
Юлія Боржемська
Юлія Боржемська
менеджер з регуляторної політики ДТЕК Нафтогаз
Яцек Созанскі
Яцек Созанскі
директор з торгівлі природним газом Onico Energia Sp. z o.o. S.K.A.
Олег Кирилюк
Олег Кирилюк
голова Держгеонадр Україна
Микола Оринчак
Микола Оринчак
технічний директор СП «ПГНК»
Андрій Єфіменко
Андрій Єфіменко
директор Peloton по регіону Східної Європи та Середньої Азії
Василь Петрук
Василь Петрук
директор ТОВ «Навіком Енерджі»
Діего Феррандес
Діего Феррандес
директор по країнам СНД, DRILLMEC S.p.A./Trevi Group
Джеймс Дженкінс
Джеймс Дженкінс
голова з розвитку міжнародного бізнесу/фонтанні дроселі та арматура, Expro Group
Гвідо Мікелотті
Гвідо Мікелотті
СЕО Cadogan Petroleum
Метью Монтеверде
Метью Монтеверде
віце-президент Argus Media, товарні ринки
Віктор Гадяк
Віктор Гадяк
головний інженер ТОВ «Денімекс Юкрейн»
Марина Циганкова
Марина Циганкова
старший аналітик ринку газу REFINITIV
Дейвід Саймон
Дейвід Саймон
провідний аналітик, ICIS
Володимир Калинович
Володимир Калинович
директор «Карат-Бурсервіс»
Ярослав Кунцяк
Ярослав Кунцяк
Генеральний директор НДКБ «Бурового інструменту»
Андрій Пушак
Андрій Пушак
директор «Палтех»
Максим Дмитрук
Максим Дмитрук
директор TAS Energy
Євгеній Сташенко
Євгеній Сташенко
начальник відділу стратегічних нафтогазових проектів АТ «Укргазвидобування»
Майкл Поттс
Майкл Поттс
регіональній директор з розвитку нафтогазовидобувного бізнесу Emerson
Богдан Максимчук
Богдан Максимчук
директор філії «Оператор газосховищ України»
Михайло Падучак
Михайло Падучак
Начальник департаменту буріння ПАТ «Укргазвидобування»
Ілля Бондаренко
Ілля Бондаренко
директор «РГК Трейдинг»
Андрій Коноз
Андрій Коноз
директор «РГК Контакт Центр»
Сергій Панченко
Сергій Панченко
головний геолог ДП «УКРНАУКАГЕОЦЕНТР» НАК «Надра України»
Андрій Делитканич
Андрій Делитканич
заступник начальника департаменту буріння АТ «Укргазвидобування»
Володимир Мачишин
Володимир Мачишин
начальник відділу бурових сервісів АТ «Укргазвидобування»
Володимир Осадца
Володимир Осадца
менеджер з похило-скерованого буріння АТ «Укргазвидобування»
Ярослав Порада
Ярослав Порада
керівник відділу похило-скерованого буріння БК «Горизонти»
Роман Яремійчук
Роман Яремійчук
доктор технічних наук, професор
Олег Терлецький
Олег Терлецький
директор ТОВ «Промгеосервіс»
Петро Дудій
Петро Дудій
керівник групи інженерних проектів ДП «Ньютек Юкрейн»
Пол Овертонб
Пол Овертонб
технічний директор H2OIL WELL SERVICES SRL
Маврікій Калугін
Маврікій Калугін
виконавчий віце-президент з видобутку і переробки ПАТ «Укрнафта»
Джемз Стенхауз
Джемз Стенхауз
виконавчий директор H2OIL WELL SERVICES SRL