Зеленський вніс у Раду законопроект щодо відтермінування дати запуску ринку е/е на 1 рік як невідкладний

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради проект закону (№10376) про внесення змін до Закону України "Про ринок електричної енергії" щодо запровадження нового ринку електричної енергії.

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

В картці законопроекту зазначено, що президент визначив його, як невідкладний.

Текст законопроекту, на даний момент, на сайті Ради відсутній.

За інформацією, яку на своїй сторінці в соцмережі Facebook, повідомив представник президента в Кабінеті міністрів України Андрій Герус, в законопроекті президента запропоновано перенести дату запуску ринку на 1 липня 2020р.

«Щоб запобігти різкому зростанню тарифів та кризовим явищам на ринку електроенергії введення нової моделі потрібно перенести на рік. А разом із тим розробити та втілити у життя помісячний план підготовки до нової моделі ринку», - прокоментував Герус ініціативу президента.

Також Герус додав, що президент вніс ще один невідкладний законопроект, яким пропонується відновити «зелений» тариф домогосподарствам, які мають домашні наземні СЕС потужністю до 30 кВт.

«Обнулення таких тарифів дрібним електростанціям українців, які інвестували свої заощадження домашні СЕС, є дуже несправедливим… «Зелені» тарифи мають бути, перш за все, не для олігархів, а для звичайних українців, які будуть утворювати середній клас та зменшувати роль енергетичних монополій», - додав експерт.


Всі новини можна також читати на нашій Facebook сторінці: https://www.facebook.com/EXPROElectricity


 

16:13 / 10 червня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події