«Зелені» тарифи треба знижувати – президент Зеленський

Ставки «зелених» тарифів необхідно знижувати, адже їх рівень в Україні є найвищим у Європі, але разом з тим уряд має не втрачати відносини та здійснювати комунікацію з тими інвесторами, які вже уклали контракти по діючим «зеленим» тарифам. Таку позицію висловив президент України Володимир Зеленський, під час прес-марафону 10 жовтня.

«Треба, я думаю, що треба, ми ж з вами говоримо про ринок, треба, щоб був ринок», - сказав президент, відповідаючи на питання журналіста, чи потрібно знижувати «зелені» тарифи.

Також голова держави наголосив, що таких «зелених» тарифів «не має ніде в Європі, у нас вони найвищі».

Разом з тим, Зеленський зазначив, що народні депутати та урядовці спілкуються з багатьма українськими та іноземними інвесторами, які вже уклали договори на продаж електроенергії за діючими ставками «зелених» тарифів.

«Вони розбираються, є контракти з багатьма компаніями. Ми підписали контракти, а тепер їм кажемо: «Давайте змінювати тариф», тому я думаю, що там проблема буде вирішена завдяки спілкуванню з усіма компаніями, які вже мають контракт. Але треба знайти нормальні тарифи, які є ринковими, ось і все», - сказав президент, додавши, що уряд знає, що Україна не повинна втрачати відносини з компаніями, які вже мають контракти.

«Але тарифи дуже високі», - підкреслив Зеленський.

11:38 / 10 жовтня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події