«Зелені» облігації словенської компанії GEN-I отримали від Moody's рейтинг "відмінно"

«Зелені» облігації, які були випущені в 2017р словенською компанією GEN-I Sonce, яка займається проектами в сфері сонячної енергетики та входить в структуру потужного енерготрейдера країн Центральної Європи GEN-I, отримали від світового рейтингового агентства Moody's рейтинг GB1 (англ. еxcellent - відмінно). Про це йдеться у повідомленні GEN-I Sonce.

За словами віце-президента та старшого аналітика Moody's Investor Services Анни Зубец-Андерсон (Anna Zubets-Anderson) такий рейтинг був присвоєний першому випуску «зелених» облігацій у Словенії у зв’язку з тим, що він сприяє будівництву високоефективних СЕС, а також за рахунок того, що компанія публікує всеохоплюючу інформацію про екологічний вплив обігу облігацій. Облігації компанії GEN-I Sonce на суму €14 млн викупили два банки SID Bank та Nova KBM.

Як повідомляв ExPro, минулого року Державне агентство енергоефективності та енергозбереження ініціювало розробку нормативної бази для запуску обігу «зелених» облігацій в Україні. Ці фінансові інструменти покликані створити додаткові можливості для залучення дешевого капіталу в проекти альтернативної енергетики.

17:44 / 15 квітня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події