«Зелені» аукціони будуть проходити на майданчику «Prozorro Продажі» – Буславець

Аукціони з продажу квот на будівництво нових об’єктів ВДЕ будуть проходити на електронному майданчику держпідприємства «Prozorro Продажі», яке вже підготувало відповідне програмне забезпечення. Про це 17 вересня повідомила т. в. о. міністра енергетики Ольга Буславець під час 11-го Енергетичного дня, який провело Європейсько-Українське енергетичне агентство.

«Готовий модуль Prozorro Продажі, який і буде проводити «зелені» аукціони», - сказала т. в. о. міністра, додавши, що також Міненерго підготувало необхідні правові зміни для проведення «зелених» аукціонів.

Як повідомляло агентство ExPro, раніше Буславець озвучувала прогноз щодо того, що перші «зелені» аукціони мають відбутися у 2021р. Однією із перепон для їх запуску є визначення розміру квот (кількості МВт встановленої потужності електростанцій) для різних ВДЕ.

В коментарі для агентства ExPro, голова Біоенергетичної асоціації України Георгій Гелетуха підтвердив бажання інвесторів у біоенергетику прийняти участь в цих аукціонах.

09:52 / 17 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події