Збільшення видобутку газу на 20 млрд м куб принесе Україні $2,5 млрд

Нарощення видобутку природного газу на 20 млрд куб м принесе державі $2,5 млрд експортної виручки.

Про це заявив Максим Дмитрук, директор TAS Energy на конференції Carpathian Oil & Gas Conference 2019 (COGC2019) у Львові.

«Думаю за ці гроші варто позмагатися», - зазначив він.

За його словами навіть збільшення видобутку природного газу на 10 млрд м куб дозволить залишити в країні $2,5 млрд куб. Варто зазначити, що державні і приватні компанії України видобувають трохи більше 20 млрд куб природного газу.

Дмитрук зазначив, що для нарощування видобутку Україні необхідно активніше залучати іноземні інвестиції. «Інвестиції прийдуть тоді, коли буде гарантований збут, надійний партнер, та головне – зрозумілі правила гри», - сказав він.

Дмитрук також зазначив, що TAS Energy стала першою українською компанією яка за останні 15 років здійснила експорт газу в ЄС.

«Зараз ці операції не приносять великих прибутків, але за цим майбутнє», - сказав він.

Зазначимо, що Конференцію COGC2019 організувала Консалтингова компанія EXPRO за підтримки видобувних та сервісних компаній.

10:27 / 24 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події