Запуск ринку необхідно перенести на 1 квітня 2020р – голова Ради ОРЕ

Запуск нової моделі ринку електроенергії з огляду на комплекс не вирішених проблем необхідно перенести на 1 квітня 2020р. Таку думку 15 травня під час круглого столу в парламентському комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу висловив голова Ради оптового ринку електроенергії, представник АТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Сагура.

«Як мінімум перенести з тестовими режимами до 1 квітня 2020 року», - сказав він, додавши, що дуже багато питань залишаються неузгодженими – це і дотаційні сертифікати, і механізм компенсації низьких цін для побутових споживачів, і не затверджений порядок проведення аукціонів для державної генерації та ін.

Також Сагура згадав проблему не платежів (заборгованості) на ринку та спробу вирішити це питання передавши всіх проблемних споживачів (державні шахти, водоканали та ін.) до постачальника «останньої надії», функції якого були покладені Кабміном на ДПЗД «Укрінтеренерго».

«Чесно, я не дуже розумію ту людину, яка придумала зробити «Укрінтеренерго» постачальником «останньої надії». Я ще не бачив за своє життя, щоб так швидко збанкрутувало підприємство. За три місяці вони втратили всі свої зовнішні економічні контракти... Зараз вони банкрути, їх не існує», - прокоментував голова Ради ОРЕ наслідки для «Укрінтеренерго» виконання обов’язків ПОНа.

11:51 / 16 травня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події