Запуск ринку необхідно перенести на 1 квітня 2020р – голова Ради ОРЕ

Запуск нової моделі ринку електроенергії з огляду на комплекс не вирішених проблем необхідно перенести на 1 квітня 2020р. Таку думку 15 травня під час круглого столу в парламентському комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу висловив голова Ради оптового ринку електроенергії, представник АТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Сагура.

«Як мінімум перенести з тестовими режимами до 1 квітня 2020 року», - сказав він, додавши, що дуже багато питань залишаються неузгодженими – це і дотаційні сертифікати, і механізм компенсації низьких цін для побутових споживачів, і не затверджений порядок проведення аукціонів для державної генерації та ін.

Також Сагура згадав проблему не платежів (заборгованості) на ринку та спробу вирішити це питання передавши всіх проблемних споживачів (державні шахти, водоканали та ін.) до постачальника «останньої надії», функції якого були покладені Кабміном на ДПЗД «Укрінтеренерго».

«Чесно, я не дуже розумію ту людину, яка придумала зробити «Укрінтеренерго» постачальником «останньої надії». Я ще не бачив за своє життя, щоб так швидко збанкрутувало підприємство. За три місяці вони втратили всі свої зовнішні економічні контракти... Зараз вони банкрути, їх не існує», - прокоментував голова Ради ОРЕ наслідки для «Укрінтеренерго» виконання обов’язків ПОНа.

11:51 / 16 травня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події