Запуск газопроводу BRUA під загрозою у зв’язку з затримкою проектів видобутку у Чорному морі

Оператор ГТС Румунії Transgaz імовірно завершить будівництво газопроводу BRUA до кінця поточного року, проте без прогресу у видобутку газу у Чорному морі, запуск опинився під загрозою. Про це повідомляє румунський регулятор ANRE.

Трубопровід, який з’єднає Болгарію, Румунію, Угорщину і Австрію зможе транспортувати 1,75 млрд куб м природного газу на початковому етапі, що знизить залежність країн від російського газу. Будівництво газопроводу обійшлося у $550 млн.

«Ми сподіваємося, що BRUA буде завершено цього року, але, оскільки ми не вирішили проблему видобутку газу у Чорному морі, мені цікаво, що ми будемо транспортувати по цьому трубопроводу», - зазначила представниця ANRE.

За словами іноземних ЗМІ, видобуток природного газу у Чорному морі на території Румунії ускладнюється високими податками та експортними обмеженнями зі сторони влади.

У січні американська Exxon Mobil підтвердила, що розглядає можливість виходу з морського проекту Neptun Deep, який вона розробляє спільно з австрійському OMV. Petrom, контрольний пакет акцій якої належить OMV, у квітні заявила, що залишається у проекті, але компанії потрібні податкові зміни.

«Я впевнена, що у підсумку BRUA буде використовуватися, але в найближчому майбутньому є певні ризики», - додала представниця ANRE.

14:13 / 27 серпня 2020

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події